Prometne (ne)zgode i događaji

Cutac

Prèkaroš
Zašto ne bih prijavio ako mogu... Èisto da se možda jedan debil dovede u red.
Jedino je bitno da ne mogu doći do mene da me kasnije nitko ne hebe.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
S jedne strane nije jer se da sve ishakirat... ali zakonski, anonimno je. Nemre ti niko ništa, preko ajfona mu dajem ionako ograničenu dopuštenje kad treba slikati ili slično.
Neznam šta moraš napravit da dobiju nalog za traženje podataka.

A toliko se valjda nećeš inkriminirati :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pošalji u 24 sata ili slično... Ili anon mail i slične opcije pa kamo hoćeš.
 

Cutac

Prèkaroš
Ma u modru lastu :D
Ne zelim ja blatiti ljude, zelim da ih se kazni da sljedeci put mozda postuju zakon.
 

charllie

Active member
Mene se cini da je pri vami Don Kihot zdavnja umrl , pri nas na sjeveru bi mortik jos to nekeák proslo.Al probaj,bar si pokazal hrabrost tj, da nisi pingvin.:angel:
 

Franz

Well-known member
U TEŠKOJ prometnoj nesreći koja se u petak oko 10 sati dogodila na fažanskoj cesti u Puli poginula je 78-godišnja pješakinja kad ju je udario kombi kojim je upravljao 36-godišnjak pod utjecajem alkohola, izvijestila je istarska policija.

Po podacima policije, nesreća se dogodila kad je 36-godišnjak iz Pule vozeći kombi pulskih registracija pod utjecajem alkohola (2,65 promila alkohola u krvi) i za vrijeme dok mu je bila oduzeta vozačka dozvola zbog neprilagođene brzine udario u 78-godišnju pješakinju iz Pule koja je prelazila fažansku cestu izvan pješačkog prijelaza.

Žena je odbačena na travnatu površinu, gdje je i umrla. Vozač kombija je uhićen te će nakon kriminalističkog istraživanja biti priveden u pritvorsku jedinicu istarske Policijske uprave.


2,65 promila u 10 ujutro. :disgusted: :disgusted: Šampion svih šampiona.
 

Cutac

Prèkaroš
Koliko odrasla osoba može biti glupa, ja ne razumijem.
Parking danas, ja vozim po parkingu i neka maloumna, zaostala, slijepa i gluha tuka se isparkirava u rikverc. Megane 2 limuzina. Vozim, polako, 15 na sat, baš zato jer očekujem nekoga da se isparkirava pa da ne bude neugodnosti. I ona ide, ja nailazim sa suvozačeve strane, ona ide, moj prednji kraj je već iza nje, trubnem da stane, ona ništa. Trubim da stane, ona ništa(a na parkingu su auti, :cenzura::cenzura::cenzura:iga, ne mogu ja sada bijesne manevre izvoditi da ju izbjegnem), sjedim na trubi, osjetim kako se pokrov sa Citroen znakom uvija, trubim, trubim, ona ****a isusovog ne čuje i ide ona unazad :cenzura::cenzura::cenzura:e se njoj. I ja napokon prođem, stanem na sred "ceste", izađem, lud, gledam da vidim jel me ogrebla(bočna vrata) i dok odlazim do suvozačkih vrata(svojih), mašem joj da stane i čeka da vidim. A ona se valjda usrala i po gasu. Sreća pa me nije ogrebla.
Ali glupača neka, 25-30 godina i ok, ne vidi, :cenzura::cenzura::cenzura:em mu mater, pa valjda čuje da sjedim na trubi, cijeli parking i dva kafića su gledali u nas, ali dobro, ima autizam, nije me skužila, potencijalno me udarila i s tom mogućnosti ona bježi.

Retarda, brate dragi, :cenzura::cenzura::cenzura:eek: ju onaj koji joj je dao vozačku, auto i kisik.
 

Milosh

Test
Trebao bi malo razmisliti o tome šta pišeš (i očigledno misliš i vjerovatno govoriš) o drugim ljudima, bez obzira šta su napravili.
 

Cutac

Prèkaroš
Vidio bih tebe da si na parkingu, ne mozes nikamo jer u suprotnom smjeru ide auto, ljudi hodaju posvuda, iza tebe je auto, a netko ide na tebe i niti te vidi niti cuje. Pretpostavljam da si bio na parkinzima na kojima ne mozes jednostavno izbjeci nesto jer bi to znacilo ugrozavanje nekog drugog sudionika, a ti moras mirno sjediti i gledati kako će te netko udariti.
Da, post je vulgaran, ali zena me nije vidjela, cula, a nakon svega toga je mogla barem sacekati da vidi jel me zapela, kad vec nije mogla mahnuti kao znak isprike.

Evo, da nije moj auto u pitanju nego osoba. Kako bi opisao osobu koja je isla u rikverc na gluho i na slijepo i ozlijedila nekoga?
 
Na vrh