Prometne (ne)zgode i događaji

markan1000

Well-known member
BMW 5 (E60)
uvjerljivi pobjednik na natjecanju za najkrkanskiji auto svih vremena! svaki krkan koji imalo drži do sebe ga je u nekom trenutku života morao imati i iživljavati se na njemu, naravno usput maltretirajući i ostale sudionike u prometu...
 

Cutac

Prèkaroš
Ja bih titulu dodijelio 15 i više godina starim automobilima njemačkih premium(i VW) proizvođača sa dizelskim agregatom, plavim(ne hladno bijelim) svjetlima negdje na vanjštini auta, čađavom flekom na zadnjem braniku, često zatamnjenim zadnjim svjetlima, zadnjih stakala sa loše zaljepljenom folijom koja je poljubičastila. Od ostale opreme svakako treba imati više od 250 tisuća kilometara, raskliman sic, turbinu koja se čuje malo previše, CD(ipak je 21. stoljeće) sa najvećim hitovima Granda i neizostavan pokazatelj nacionalnosti oko retrovizora.

Bez daljnjeg zagledanja, oprema se da iščitati po ulijetanju u škarice, nefunkcioniranju većeg broja žaruljica na autu, idiotskoj vožnji, želji za utrkivanjem sa normalnim ljudima i općenito divljoj vožnji.
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
uvjerljivi pobjednik na natjecanju za najkrkanskiji auto svih vremena
Istina. :D Èim vidiš taj auto na cesti, znaš s kim imaš posla. U 95 posto slučajeva predrasuda je točna. :)
E60 je zapravo "kamatarka" (E34) našeg vremena. :D
 

diegos

Well-known member
E60 i dalje meni jedan od ljepsih bemveja... Bilo bi gušt jednu M verziju imat. 520 i takve komedije koje služe samo za se pokazati niti ne računam :D
 

Ax boy

Well-known member
Ma čista :cenzura::cenzura::cenzura::cenzura::cenzura:aština, prije par godina bilo je gorivo isto cca 11kuna i kaj, pak se spustilo na 8,80,90. Kaj su mislili postići sa prosvjedom osim blokirati bezveze promet. Koliko ima u Hrvatskoj bitnih stvari ali to nije valjda toliko važno. Život piše priče :)
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ljudi misle da se takvi masovni prosvjedi događaju "spontano" preko Facebooka. U Srbiji, uvjeren sam, to radi politička opozicija. To je valjda i zadaća opozicije da načinje poziciju. ;)
Za BiH vjerujem da ljudi teško žive i da im je pun qrac, pa su se možda čak i "spontano" okupili, ali isto ne vjerujem.

S druge strane mislim isto da nije normalno da je naš diesel skuplji od njemačkog i da je 60 posto cijene u litri čini trošarina, HŽ, HAC i PDV.

HAC i HŽ nek plaća tko koristi, a trošarine moraju biti prepolovljene.

Ali da je način blokirati druge, to je glupo.
Netko je već napisao na forumu, "blokirajte ministarstva i Vladu autima i njhiove crne lumuzine koje plaćamo" To je prosvjed.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Uklonjen ti je video :)

Kad daš zadnji euro za smečku pa gume moraju čekati drugu sezonu :D

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=UCpr_rM4WjQ[/ame]
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
A i moje gume su dosta istrošene, na graničniku, Bridgestone re002.... i opet se spušta/diže bez problema, na rikverc, napred, nazad...
Vjerovatno je neko kinesko smeće na smečki.

Mislim da se bez elektronike nebi izvukao od dole dok se cesta ne osuši :D
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Sve crno na bijelo! Dali vakvi ljudi kazneno odgovaraju!? Ne treba bit Sherlock da ga se nadje...
 

Cutac

Prèkaroš
Budem opet stavio video.

Ovaj je dobar, bar se popeo...
Tamo iz Opatije prema Pobrima, sad je Spar tamo, onaj semafor... Ima tome 15-ak godina, ja idem odozgo, odozdo ide neka Corsa, tako nesto, pali se zeleno i odozdo samo cujes gume i vidis sve vise i vise dima. Ali uspio se popeti :D

Pojam ljetovanja u Opatiji mi je puno kise, ne znam kak se ljudi usude imati celave gume tamo.
 

Dalibor

Dado Tornado
Kad daš zadnji euro za smečku pa gume moraju čekati drugu sezonu :D
malo je i do asfalta, ali i ti si solidno uletio :grin:
moraš si monetizirati video kada je naslov na engleskom :palac-gore:

muzika je jača derača :disgusted:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ostao mi cd Jelene Rozge u drugom autu :D

Ma asfalt nije tako strašan, navozah se gore dole sa svačim i nikad mi nije proklizalo, nisam ni druge primjećivao. Vidiš da ulijećem bez straha :D
 
Na vrh