Problemi s radijom na C5 2012.

Bozur

New member
Pokusao sa novim firmwareom al zastekalo je i sad imam black screen i neki zvuk iz cd playera. Dobio sam neku informaciju da promjenim sd karticu i pokusam nanovo instalirat firmware. Pa cu probat to....a cijenio bi informaciju o tome tko bi mogao pogledat ovo sa kondenzatoroma i popravit eventualno....
 

Bozur

New member
Dao sam u rtv servis da mi promjene sd karticu da sam ne petljam po tome i sad kad ustekam USB stik uopce se nist ne dogodi, nema cak ni onog treptanja na stiku, ko da uopce nema struje na utikacu. Dal je sad crko na mrtvo il ja negdje grjesim, e to neznam....

Ali bi mi super pomoglo da mi netko da kontakt od dobrog elektronicara da proba spasiti sto se moze spasiti
 

Bozur

New member
Pokusaj da srugom sd nije uspio. Pa sam nabavio original cd i vratio staru sd i stavim cd sustav ga povuce i ne da ga vise van. I sad se svaki put pokrene iznova apdejtanje al zapne negdje na "do not turn off, and eject media. Preparing instalation" tak nesto i tu se smrzne i bok. Cekao sam jedan sat ak ce se kaj desit ali nista....
Sad bi mi fakat dobro dosao savjet. Jer sa starom sd radi sa novom A-data 16gb nista. Ni cd nije htio pokrenut ni sa usb. Nista.
 

Bozur

New member
Uspio sam instalirat 2.86 ali sad imam bip,bip,bip,bip...kako to ukloniti.
E da, Sandisk 16gb sam stavio i instaliralo se sve oke....
 

Milosh

Test
Uspio sam instalirat 2.86 ali sad imam bip,bip,bip,bip...kako to ukloniti.

E da, Sandisk 16gb sam stavio i instaliralo se sve oke....
Taj zvučni signal znači da se broj šasije u radiju ne poklapa sa brojem šasije auta. Moguće je da je broj šasije u radiju tokom update-a softvera. To se inače upisuje pomoću dijagnostike.
 

Bozur

New member
Ne bi vjerovao ali sada sam upalio auto i nema vise bip bip, ali se pojavi nesto tipa " keep engine runing to update. Cestina. Proceed YES NO" ja stisnem ok i to se makne i radio normalno radi. I ugasim auto i upalim i on opet to pita... Kako to maknem za stalno?

Je*em ti radio. Prebacio se na češki jezik.... Kako to maknuti?
 

Bozur

New member
Koliko sam ja skuzio to se moze regulirat pomocu mirascript programa, i nasao sam ga na netu, jedino ne mogu naci tutorial za to a bojim se "uradi sam" metode
 

Bozur

New member
Eto, samo da se pohvalim, sve sam doveo u red. Instaliran Fw 2.86 i karte. Pomoću miraskripta sam sve podesio, sada imam izbornik za jezik, 4 boje tema, ekran sa temperaturom vode i ulja, sve komande kod volana rade kako treba, bluetooth radi...sve tip-top...
 
Na vrh