Problem sa Yatour chargerom i radiom RD4

koledinns

New member
Ja ga imam u C5 više od pola godine i zadovoljan sam. Ja kod mene imama 14 foldera, nisam probao više, a pesama možeš da snimiš do 99 po folderu...mislim da je sasvim dovoljno. Kvalitet zvuka zavisi od pesme, ja ih skidam u 320kbps...i pored toga kvalitet je jedno 20% slabiji od originalnog cd-a i radija...
 

Ruske

Active member
kvalitet ili volumen tj glasnoca?
kako si uspio 14 foldera? to je cisto ok...ja vec uzeo aux kabal, pa cu vidjet prvo kako s njime
 

Ruske

Active member
isprobaj malo dodavati jos foldera CD15 CD16 itd, zanima me ful dal moze u nedogled
jesi imao ti cd changer u autu ili si otkljucao na lexiji tu opciju? ako si ga imao, onda si imao 5 CD-a je tako?

za sad cu eksperimentirati sa aux kabelom, pa cemo vidjeti dal ic riskirati sa yatourom

EDIT: evo stigao aux, ovih dana na lexiu, pa proba
 
Posljednje uređivanje:

koledinns

New member
Nisam imao CD changer, lexia je sve odradila. Veruj mi nemam potreebu za više foldera, u svaki stane po 99 pesama, pa ko će to sve poslušati...:whistling:
 

Peky

New member
Sory totalni sam pocetnik, imam c5 2011 godina rd4, kupio yatour i naravno ne radi. Cd changer nemam a koliko sam uspio procitati iz prijedhodnih postova treba ga aktivirati sa Lexiom (autodijagnostika koliko sam shvatio) e sad gdje naci Lexiu ili to mora odraditi autorizovani servis.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa ako nemaš nikoga sa Lexiom, odi u servis. Posao od par minuta i eventualno ostavit sitno za kavu, mada neki govore da su im to htjeli naplatit.
 

Peky

New member
Hvala ivan222, evo napravih u zvanicnom servisu i naravno cigani su to naplatili 10€ posao od 2 min, al dobro neka radi i jos par pitanja, koliko sam procitao po forumu broj foldera je ogranicen? I da li obadva utora usb i sd rade zajedno ili samo jedan
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ja nemam yatour pa ti nemogu dalje pomoć. Ja sam rastego 3.5mm kabel i direktno se spaja na mobitel.
 

Doomsday

U prolazu...
Evala...

Kako malo gledam oko C5 za prijatelja, malo sam njuškao i oko ovog Yatour-a... I naletio na nešto što bi možda moglo pomoći...

http://www.alfaowner.com/Forum/11502225-post7.html

Zaljepit ću i C/P ako slučajno ta stranica nestane...

'...
My Yatour suffered with problem many of you described - recognized only two folders CD01 and CD04. Nothing helped - renaming files, changing SD card, using USB stick...Finally I found the solution how to "teach" Yatour to recognize other folders too. You have to play the last song in the folder and Yatour will automatically jump to next folder and since this time it will remember it. So I created all folders on USB stick CD01....CD10 and put just one song in each folder. Then played all 10 songs and Yatour now recognizes all folders! Yepee!
...'

Možda bi ovo rješilo problem pokretaču teme, jer mi izgledao kao slična stvar...

:)
 
Na vrh