Problem sa Yatour chargerom i radiom RD4

konobar

New member
Skoro sam poručivao klizaljke i zbog 8 eura sam platio 7500 dinara troškove carinjenja, carinu i porez...
A od drugara sestra dolazi pa treba da donese...zato sam te pitao jesi se "igrao", ponovo sa uređajem, mislim na ponovno formatiranje kartice, manja kartica ponovno snimanje pesam itd.

Nervira me moj cd, neće da čita ništa, sve sam probao, a nisu uspeli da ga poprave...

Kakav ti je kvalitet zvuka preko aux-a?
Pozdrav!Kupio sam kabel preko ebay-a koji se šteka u cd changer port,a na kraju ima 3,5 mm izvod.Ubacio nosač,piknuo kabel u 7" tablet i sad sva mjuza na svijetu dostupna preko youtuba.Ili ga jednostavno napunim s videom ili mp3.kvaliteta zvuka je odlična,možda mrvicu lošija nego s cd-a..
 

kerber

New member
Pozdrav!Kupio sam kabel preko ebay-a koji se šteka u cd changer port,a na kraju ima 3,5 mm izvod.Ubacio nosač,piknuo kabel u 7" tablet i sad sva mjuza na svijetu dostupna preko youtuba.Ili ga jednostavno napunim s videom ili mp3.kvaliteta zvuka je odlična,možda mrvicu lošija nego s cd-a..

A jesi nekako posebno pricvrstio taj tablet ili samo onako visi negdje sastrane :)
 

Ruske

Active member
da li je itko rijesio ovaj problem sa yatourom? ja sam ga htio kupiti, al sve mi se cini da necu...imam huawei tablet 7" i razmisljam isto tako kao kolega gore kupiti adapter i ubaciti...

taj adapter radi kako spada? ne steka? mislim samo se spoji i sve funkcionira?
 

kerber

New member
da li je itko rijesio ovaj problem sa yatourom? ja sam ga htio kupiti, al sve mi se cini da necu...imam huawei tablet 7" i razmisljam isto tako kao kolega gore kupiti adapter i ubaciti...

taj adapter radi kako spada? ne steka? mislim samo se spoji i sve funkcionira?

Ma radi i Yatour, samo 1/3 :)

Jednostavno ga je spojiti, na isti način kao adapter samo za AUX.
 

Ruske

Active member
znam kako se spoji, ali ne bi htio da mi samo aux radi...evo danas sam u meganu isprobao aux s moba na radio, cuje se nikako...bas je jos nekakav, ali visoki nula...

ocu u c4 imati usb, ali kako bez mjenjanja radia :(?
 

konobar

New member
A jesi nekako posebno pricvrstio taj tablet ili samo onako visi negdje sastrane :)
stavio sam stalak za tablet pa ne visi bezveze..da znam kak stavio bi sliku kak to izgleda..:(

da li je itko rijesio ovaj problem sa yatourom? ja sam ga htio kupiti, al sve mi se cini da necu...imam huawei tablet 7" i razmisljam isto tako kao kolega gore kupiti adapter i ubaciti...

taj adapter radi kako spada? ne steka? mislim samo se spoji i sve funkcionira?
morao sam na dijagnostiku da mi aktivira cd changer,jer je u c5 serijski deaktiviran i radi ko beba!niš ne šteka i zvuk je odličan..:)
 

Ruske

Active member
cek, a zvuk kakav je? ja sam neki dan u meganu stavio sa moba sa yt HD na aux, imam dobar sustav, al culo se nikako...
 

konobar

New member
cek, a zvuk kakav je? ja sam neki dan u meganu stavio sa moba sa yt HD na aux, imam dobar sustav, al culo se nikako...
Pa napisao sam da je zvuk odličan,možda mrvicu lošije nego direktno s cd-a.I naravno ovisi o kvaliteti snimljene pjesme.
 

konobar

New member
nisam imao cd changer,zato sam morao na dijagnostiku da mi lik aktivira opciju cd changer.vrlo je jednostavno,lik je to radio prvi put i napravili bez problema,uzeo 50 kn i svi sretni..:)
 

Ruske

Active member
dobro, ja ga imam :D pa onda samo prikopcam...al opet radije bi imao usb :( cini mi se sve da cu morat mjenjati radio cijeli
 

Ruske

Active member
koji auto imas? imas RD4 bez mp3? imas cd changer? svakako stavi svoje dojmove ovdje i da li radi i sta si sve napravio :)
 

kerber

New member
@koledinns: svakako stavi svoje dojmove i kako si ga natjerao da proradi :)

@konobar: nije lose, samo kod tebe na displyu lijepo ima oznaku da je AUX :)
BTW:meni su se uglavnom vrtjele neke opcije malo nize, tj. da nije na sajbi, ali nema neku dobru ideju za sada :(


morati cu skociti na diagnostiku, da provjere, mozda treba tamo nesto poceprkati :)


Istrazivao sam mao, ali nisam uspio naci rjesenje, cini se da nije do uređaja, nego da je u samom audio sustavu auta neki bug. :confused:
 

koledinns

New member
Juče stigao, danas namešten, aktiviran preko lexie i radi da ga ne ureknem...

Što se kvaliteta zvuka tiče...prvo sam samo nabacio 4 foldera sa raznom muzikom (ista bila mp3, 128kbps), kvalitet nikakav, kao sa FM transmitera.

Nije me mrzelo i sve ja to konvertujem u 256kbps, zvuk daleko kvalitetniji, ali i dalje od onog što sam ja očekivao...

E sad ćemo da vidimo šta mi je činiti...

To je sve sa USB-a, pretpostavljam da bi isti kvalitet dobio da sam ubacio karticu...
 
Na vrh