Problem sa elektronikom

20ran

New member
Pozdrav,

Imam problem sa elektronikom auta. Sve je bilo ok i auto nije pokazivao nikakve poruke ili znakove da nešto ne štima. Nako x sati što je stajao, dođem do auta i ne radi daljinsko otvaranje vrata. Mislim, sigurno je baterija u daljinskom. Otvorim ga na ključ, uđem u unutra i niti jedan display, lapica, žarulja se ne pali. Ključ u bravu, sve mrtvo... auto se ponaša kao da je akumulator odspojen.
Probao sam sa rezervnim ključem, spojio munjinu od drugog auta... niti da trepne.
Provjerio sam osigurače i sve je OK.

Ima li itko iskustva ili nekakvu ideju što bi moglo biti. Vjerujem da niti dijagnostika neće raditi u ovo slučaju?

Auto je C5 2.0HDi 140 2009.g.
 

20ran

New member
Na žalost, čini se da nije akumulator. Prvo sam sumnjao na njega iako je star godinu dana.
Pokušao sam ga upaliti s pomoću drugog auta i nije se ništa deslilo.
Pokušao je čovjek iz HAKa istu stvar i ništa.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Niste ga još eliminirali. Ja bih svejedno odnesao aku na testiranje, pa probao sa novim... em je auto ful osjetljiv na njega, em je brdo baterija danas na tržištu smeće. I također odraditi BSI reset, a dok se čeka po pauzama pregledati sve osigurače.
 

Milosh

Test
Ne znam imaju li Citroeni onaj glavni osigurač koji bude na kablu, jako blizu kleme? Obično je spakovan u neku kutijicu tako da čovjek i ne pomisli da je to osigurač. Kod Forda je baš na kablu a kod Renaulta bude u kutiji, obično na samom akumulatoru ili sa strane.
 
Na vrh