Problem s kompresorom klime

skafetin

New member
Motor ti treba radit na većim okretajima,i to se dobro osjeti.A pri paljenju klime triba se čut onaj klik da prebacuje...
 

darko

Member
Motor ti treba radit na većim okretajima,i to se dobro osjeti.A pri paljenju klime triba se čut onaj klik da prebacuje...
Toga definitivno nema.
Mislim da sam sad 100% siguran da ne radi kompresor.
Sad je samo pitanje zašto ne radi.

Da probam za početak napuniti sistem (to mogu i u lokalnom servisu) ili da tražim majstore koji se bave baš klimama ?
 

darko

Member
Napunjena klima i za sad radi šavršeno.
Bio sam danas na kontroli jel gdje pušta i ništa se ne vidi.
Jel moguče da imam toliku sreču da nigdje ne pušta, a bila je valjda full prazna?
 

Marko

Well-known member
E moj darac, pa ak ste klimu napunili i ak savršeno radi i ako nigdje ne pušta - imaš sreću u životu i gas dalje! :)

Ak je bila prazna vidiš po specifikaciji koliko plina stane u spremnik u tvoj autić i koliko je plina majstor potrošio pri punjenju...
 

skafetin

New member
Napunjena klima i za sad radi šavršeno.
Bio sam danas na kontroli jel gdje pušta i ništa se ne vidi.
Jel moguče da imam toliku sreču da nigdje ne pušta, a bila je valjda full prazna?
Ja se mislim svaki dan kako ću ić napunit,pa me uvik neka druga stvar sprjieči,totalno mi je prazan plin a osjetim malo hladnog zraka i to kad uđem u zavoj,valjda se ono na dnu promuti:grin:
Kolika ti je cijena punjenja:confused:
 

lavparadajz

New member
Bok djevojke i dječki ! Izgleda da mi je crkao kompresor klime na picassu 1.6 2006. godina. Znate li gdje bi ga mogao reparirati ili kupiti reparirani jer me cifra za novi od 5500 kuna uopće ne oduševljava. (možda ševljava).
 

bozo0

New member
Bok djevojke i dječki ! Izgleda da mi je crkao kompresor klime na picassu 1.6 2006. godina. Znate li gdje bi ga mogao reparirati ili kupiti reparirani jer me cifra za novi od 5500 kuna uopće ne oduševljava. (možda ševljava).
...probaj kod tomića, tamo kod crnog grozda... nekad je bio i onaj dugalić kod groblja ali više ne radi... pitak i kod klarića u klarićima ili kod jaklića tamo kod šumarije... ak trebaš telefone reci i šaljem ti...
 
Na vrh