Preskočio remen

Krky

Lakerski profesionalac
Evo radio sam u ovom dole navedenom servisu.
Uglavnom , da nisam išao preko poznanstva cijena bi navodno bila puno veća.
Kod:
http://spicek-auto-centar.hr/
onda đabe reklama bez poznanstva :D

Puno puta u životu preko tih "poznanstva i preporuka" koštalo me je skoro jednom više nego da sam si sam našel ko mi bude pred menom ugradil dijelove koje si bum ja sam uz nažicane popuste kupil..
 

Marko CIII

Kosovska Mitrovica
Zdravo drugari, nisam hteo da otvaram novu temu jer je mozda upravo ova odgovor na moje pitanje.
Elem pocecu ovako. Imam citroena 1.4 hdi 2007 godiste, i hteo sam sam da mu zamenim filter goriva, pogledam ja malo po netu i vidim kako se to radi i hajt da krenem na posao. Promenim ga ja lepo medjutim nisam nadrukao dizel u njega jer se kasnije ispostavilo da ona mala pumpica nije radila. U trenutku on je upalio medjutim kako fiter nije bio pun auto se ugasi. Sta da radim pocnem da verglam ali bez uspeha, naravno dodjem do trenutka da mi se ispazni akumulator, cak sam ga i prespajao u pokusaju da ga upalim, medjutim nista. Rece mi jedan prijatelj pusti ga ti na nekoj nizbrdici i upalice on samo da povuce jer sigurno je pun vazduha. I to sam nekoliko puta uradio dok nije sisao na ravno medjutim nije upalio. Na kraju ga odslepao do jednog majstora koji ga je brzo startovao. E od tada on drugacije radi, mislim to se za sada manifestuje u jednom simptomu a to je da grublje radi, samo je bucniji nego ranije, nekako vise nije to ta masina u zvuku koji proizvodi. Znate kako poznajem rad svog auta, jednostavno nije to to. Da li moze citroen , a citam po forumima da moze da se desi da prezubi kais i da se tako ponasa?Strah me da se to desilo kada sam pokusavao na nizbrdici da ga upalim. Da napomenem od tada i sto se elektrike tice pali mi se sidelamp faulty a zadnja svetla na tablici mi rade, tako da je nesto i u elektronici pobrkao, verovatno od verglanja i prespajanja. Hvala unapred, svaki odgovor bi dobrodosao.
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Najbolji savjet je da odeš s autom kod pravog mehaničara čim prije, čisto dijagnostika da se vidi što se dešava.

Sidelamp su ti pozicije... vjerovatno nevezano uz ovaj kvar.
 

Marko CIII

Kosovska Mitrovica
Evo da javim. To što je brujao jace, i predstavljalo mi problem, samo se neko plastično crevo odvojilo koje sedi iza filtera goriva. Jedan majstor je našao kvar e svaka mu dala 😃 Spasio me.Sada je opet ona stara mašina. Možda ovo nekom pomogne
 
Na vrh