Preporuka i iskustva za servis: ZAGREB, SISAK, ZAGORJE

sime23

New member
Re: Preporuka za servis - ZAGREB

Ovaj iz trnave se zove Damir, i nije više u trnavi nego negdje u gornjoj dubravi, branovec mislim, ja bio dvaput kod njega pozitivna iskustva, zamijenil mi je ploču sa osiguračima kod akomulatora (1000 kn) i servo pumpu (1700 kn)
 

c5 dr

Member
Re: Preporuka za servis - ZAGREB

Ovaj iz trnave se zove Damir, i nije više u trnavi nego negdje u gornjoj dubravi, branovec mislim, ja bio dvaput kod njega pozitivna iskustva, zamijenil mi je ploču sa osiguračima kod akomulatora (1000 kn) i servo pumpu (1700 kn)
brestovečka ulica
 

zagor

New member
Re: Preporuka za servis: ZAGREB

Ja sam bio u servisu Auto Robot na Trešnjevci.Dečki su o.k. profesionalno su odradili svoj posao,a najviše me fasciniralo to da nisu bahati i bezobrazni ko u ovlaštenim servisima ( svaka čast iznimkama ).Popravljaju sve vrste auta,a gazda vozi Peugeota.Nalaze ti se u Vitezićevoj,Možeš ih potražiti i na facebooku imaju sve podatke i kartu kako doći do njih.Ja sam isto došao po preporuci.
 

maximm

New member
Re: Preporuka za servis: ZAGREB

trebao bih mjenjat lager na ax spot 1.0 1997 god..
kolika bi cijena bila kod nekog majstora u fušu??
 

calypso

New member
Bok svima,

trebao bih nekoga u ZG tko bi mogao popraviti (odblokirati) bravicu gepeka na XMu. Hitno mi treba jer ne mogu ni zatvorit ni zakljucat auto, mehanizam brave funkcionira, ali onaj bijeli zub se ne moze vratiti u normalni polozaj.


Hvala unaprijed,
Calypso
 

Dalibor

Dado Tornado
kada spustiš sjedala pokušaj iznutra progurati se do vratiju prtljažnika. ako je kao na ZX-u trebao bi imati iznad zuba vratašca koja kada otvoriš dolaziš do mehanizma otvaranja/zaključavanja.
kada imaš slobodan pogled (s svjetiljkom ako treba) trebao bi proučiti pa vidjeti što stisnuti ili otpustiti da se vrata otvore odnosno odblokiraju.
 

grumpi

New member
Savjet za izbor mehaničara

E sad trebam i pomoč za mehaničara,molim ako itko zna pouzdanog mehaničara za xantie nek javi može i na p.m. da ne bi bilo reklama itd.,ako zna netko bio bi mu vrlo zahvalan i ako nije problem da je negdje oko zagreba,hvala.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Re: Savjet za izbor mehaničara

E sad trebam i pomoč za mehaničara,molim ako itko zna pouzdanog mehaničara za xantie nek javi može i na p.m. da ne bi bilo reklama itd.,ako zna netko bio bi mu vrlo zahvalan i ako nije problem da je negdje oko zagreba,hvala.
Imamo forumaša ovdje kojeg svi znaju kao doktora za hidrauličare,pod nickom "Sale-zp" :cool: probaj mu poslat pm il nek ti neko od "starih" citroenaša, ko ga pozna, da broj da ga možeš kontaktirat :whistling:
 

maximm

New member
tražim električara u zg-u ili bar nekog ko se razumije u struju?
istrošio mi se akumulator, ili sam bar mislio, i kupio drugi kad
ono nakon 10 km i trećeg paljenja pali se lampica za akumulator
na kontrolnoj ploči...pa me zanima dali je možda alternator ili nešto treće?
i da,riječ je o ax-u 1997,1.0
 

darko

Member
Preporuka i iskustva za servis: KRAPINA

Trebam preporuku nakog mehaničara u okolici Krapine, može i Zagreb i okolica, koji pošteno i odgovorno radi svoj posao.
 

bozo0

New member
Re: Preporuka za servis - ZAGREB

Ovaj iz trnave se zove Damir, i nije više u trnavi nego negdje u gornjoj dubravi, branovec mislim, ja bio dvaput kod njega pozitivna iskustva, zamijenil mi je ploču sa osiguračima kod akomulatora (1000 kn) i servo pumpu (1700 kn)

...uffff servo pumpa 1700 kn... nova ili... ja sam platil reparaturu svoje servo pumpe 500 kn + reparatura letve volana 1000 kn... ruke uračunate...

a kaj se tiče servisa, imam dva sa kojima sam zadovoljan (područje VG - naravno) :

autostop servis KLARIÆ u , naravno, Klarićima
i
auto Jaklić (centar VG-a)

nisu preskupi, nisu bahati i čine mi se OK...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Trebam preporuku za vulkanizera u okolici Zagreba... neko ko bi mogao izbalansirati felgu BEZ centralne rupe (hvala citroen...) i da nije baš ekstremno skupo...
Dobio sam ponudu u molydonu danas, 80 kuna po gumi... ma da nebi (15 cola, alu)
 

deda

New member
Odi kod Dalibora u Donjoj Zelini,na ljevo kad se ide iz ZG poslije benziske .Jeftino i strućno,ima flanđe za felge bez rupe meni uvjek montira i ja sam super zadovoljan,servis ti se zove Jakra tel 2065 611,pa ga pitaj kolko kaj košta.
 

veteer

New member
Kupio sam evo upravo sljedeće:

- total quartz 9000 5w40 (329,03kn)
- total transmission bv 75w80 (241,54kn)
- destilirana voda (15,67kn)
- antifriz eurolub sf d12 (140,22kn)
- filter zraka (97,85kn)
- filter kabine (99,75kn)
- filter goriva (76,09kn)
- filter ulja (46,27kn)

To sam kupio u Molydonu da malo pripremim auto za zimu.
Oni će sutra to sve odraditi.
Jedino me malo strah oko tog dijela ulja za mjenjač jer nisam nešto naročito uvjeren da im je jasno što činiti...
Malo me frka, pa ima li netko neki savjet dal da s ovom opremom odem nekom za kog se sigurno zna da će dobro odraditi posao s ovim materijalom čisto da mi ne zeznu ovi nesto s autom (jer se nisu proslavili bas s iskustvima korisnika koje vidim po netu).

Radove ću platiti sljedeće:

- zbrinjavanje filtera (10,45kn)
- izmjena filtera za gorivo (50,35kn)
- izmjena filtera za pelud (50,35kn)
- izmjena tekućina (71,25kn)
- zbrinjavanje tekućine (30,40kn)

UKUPNO - 1259,22KN

Jedino zašto sam se odlučio za njih je to da daju na rate, a nitko drugi ne da na rate, a do kraja mjeseca imam takve troškove da nema sanse da mogu platiti bilo što bez odgode.
 

Morski Pas

New member
Malo mi to zvuci fest, kaj nemas nekog od svojih mehanicara pa mu nosis na rate ili nest? Si probao u Auto Hrvatskoj ili kod H
ak-a?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Odi kod Dalibora u Donjoj Zelini,na ljevo kad se ide iz ZG poslije benziske .Jeftino i strućno,ima flanđe za felge bez rupe meni uvjek montira i ja sam super zadovoljan,servis ti se zove Jakra tel 2065 611,pa ga pitaj kolko kaj košta.
e samo da pohvalim preporuku.. .danas se konačno zaletio.

Stvarno su brzi i stručni... sve riješeno u par minuta, 4 alu felge 15 cola, promjena i balansiranje 160kn. Do sad još nisam našao jeftinije. (U zagrebu su me pitali i 320kn hahah)

Jedino šta plaćanje je plaćanje samo solarno, nema kartica i slično :D

Uglavnom svaka pohvala :D
 

msipek

New member
Evo da i ja možda malo pridonesem ovom forumu. Prekjučer sam odveo svoj Berlingo 1.6 hdi na servis u Mototehnu u Sisak. Da, znam tema je servis Zagreb...ali ....

Nisam našao neke informacije ovdje o njima, ali sam išao riskirati....
Zašto? ....
Cijena servisa na 20.000 (moj berlingač ima sad samo 25000km, i malo sam kasnio :)) je sa svime 1170 kn + 50 kn goriva = 300 kn ušteda u odnosu na servise u ZG! (dakle standard - ulje, filteri , brtva)...kontrola vozila...

Usluga zadovoljavajuća - naplatili 1,5 sat posla, oprali auto izvana, oprali motor, majstor pri preuzimanju digao haubu i sve pokazao kaj je gledano i mjenjano ... sve u svemu i idući servis sam tamo ....

Prosječna potrošnja do tamo po staroj cesti manje od 4l/100 km, jedino što je vremenski zahtjevno :)

Eh da, i meni važno, mogao sam biti u radionici čisto malo da steknem povjerenje :)
 
Na vrh