Preporuka i iskustva za servis: ZAGREB, SISAK, ZAGORJE

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Kuku lele. Majstor je javio da je auto gotov u četvrtak, a ja se nećkao da li da odem po njega u četvrtak ili petak. U mom slučaju je vrijedila ona poslovica " ne ostavljaj za sutra što možeš odraditi danas". Jasno žao mi je majstora...
Ma jadan čovek. Ima svoju štetu + sedam autiju. Ak nema osiguranje more komotno ključ u bravu. :(
Dost servisa kaj znam ima protokol da aute ne drže u radioni izvan radnog vremena. Neki bavarski modeli su navodno se skloni sami vužgati. :)
 

bbozak

Active member
Jao jao jao, jadan čovjek, nadam se da će se oporaviti od ovoga, kako psihički, tako i financijski, baš nezgodno :(

A taman sam gledao preć servisirati tamo, registracija je u siječnju, nekako mi se ne ide više u ovlašteni...
 

Kanader

Active member
Hmm...Muči. I se Saxo sa paljenjem. Ne znam da li je do releja grijača ili negdje vuče zrak. S obzirom da mi se preporučeni majstor zapalio tj. njehova radiona je izgorila imate li preporuku za nekog majstora na području Zagreba koji bi otklonio kvar?
 

markan1000

Well-known member
Pozdrav,
navratio sam nekidan do majstora u Lučkom jer mi se na C3 upalila lampica motora i usput mi je. Uglavnom, manja radiona koja nije gadno stradala u požaru bi mu trebala od ovog tjedna opet biti u funkciji, tako da će valjda raditi nekim smanjenim kapacitetom. Veću radionu mora srušiti i ponovno napraviti, to će potrajati neko vrijeme nažalost.
Od ovog tjedna bi trebao opet i dijagnostiku imati, u požaru je ostao i bez laptopa...
 

Kanader

Active member
A nisam ja njega otpisao. Mislio sam ga nazvati pa provjeriti ima li kakvu pričuvnu varijantu prije nego li odem nekom drugom. Samo i prije sam dugo čekao, a tko zna koliko će se tek sad odužit red kad radi smanjenim kapacitetom.
 

Dalibor

Dado Tornado
ako su u blizini nekome servisi u lučkom neka ode u servis bemvemini, radi bmw i minije ali možda bi se dogovorilo i za druge marke.

nisam popravljao tamo, ali pričao sam sa gazdom koji se čini stvarno u redu, a sam servis je kao apoteka, pa eto preporuka
 

Cale81

Active member
Imate li koju preporuku za elektricara u zagrebu? Sinoc mi se upalila lampica od alternatora na autu i jedva se dovukao kuci dok nije ispraznilo bateriju I paliti sve lampe po tabli 😕.
 

Cale81

Active member
Obecao sam ovo auto dati u petrinju (ovaj tjedan cu napokon preuzesti C4GP), i sinoc se ovo dogodi 🤦‍♂️. Tako da to moram rjesiti ovaj tjedan negdje po zg. Dovukao sam ga ispred AC-starkelja pa cemo sutra vidjeti sta oni kazu.
 

Cale81

Active member
Obecao sam ovo auto dati u petrinju (ovaj tjedan cu napokon preuzesti C4GP), i sinoc se ovo dogodi 🤦‍♂️. Tako da to moram rjesiti ovaj tjedan negdje po zg. Dovukao sam ga ispred AC-starkelja pa cemo sutra vidjeti sta oni kazu.
Uboli istrumentom na spojeve, i gle cuda ne puni. Onda je dijagnoza, otisao rotor,cetkice i dioda. Popravak se ne isplati treba ugraditi novi za 2000 kn. A defektacija je 280 kn
 

AlanK

New member
Kopče s donje strane. Sistem kao i na skoro svakom Pugu/Citroenu od 1998 na ovamo. Prorezi koje spominjem da treba izrezati na novoj koži su upravo za te kopče

Vidim da si prilicno upucen u citroene pa da te pitam jel znas mozda koliko bi kostao i gdje bi najbolje bilo obavit veliki servis za cactusa? Thanks
 

milena22

Member
C3 2005 god. 1.4 54kw
Poštovani dali ima netko da mi preporući gdje bi mogla napraviti dijagnostiku motora u Zagrebu,ovlaštene servise bi zaobišla.
 

gudelj

Member
Ja sam odlučio da ću u Klinča Sela otići od jeseni na servis Citroena, Celinšćak radi Citroen/Peugeot, ak ti nije daleko, ja sam u Jaski, pa mi je praktično...

http://auto-celinscak.hr
Kako je tema o servisima u regiji, neka ostane kao link, zašto ne!
Dobar je Celinšćak, kupuje dosta dijelova kod mene i ne kupuje sranja i nisam čuo da se netko žali.
 

bbozak

Active member
Dobar je Celinšćak, kupuje dosta dijelova kod mene i ne kupuje sranja i nisam čuo da se netko žali.
Obavio mali servis, izgleda da su mi pločice prednjih diskova bile gotove pa su i to zamijenili. Super sve, razumna cijena i blizu mi je kuće.

E da, ja ne kupujem sam dijelove za servise, tako da pozdravljam sistem - ostavima auto, poberem za dva sata, platim i vozim dalje. Nemam ni znanja ni vremena tražit jeftinije ulje na tri strane il pločice il šta već.
 
Na vrh