Prednji lijevi amortizer

3007

Tužni vojnik
sutra ću znati da li je opravdano povjerenje ili je total izgubljeno...
Post je automatski spojen:

Evo, posao gotov
Servis je odradio OK, nemam zamjerki, dakle za pohvalu što se tiče obavljenog posla; bio sam u "blizini" tako da sam i pogledao "što se radi": cijela priča zamjene od zaprimanja vozila je trajala cca 3ipol sata

S druge strane, nije mi jasna jedna druga stvar; u međuvremenu sam saznao da C4 i C-Elysee imaju moguće "tvorničke" probleme upravo s amortizerima! Mislim jasno mi je zašto ali...zar ne bi bilo fer da Citroen svojim kupcima "javi" preko servisa da je u tome mogući problem te da je potrebna zamjena s "drugim" kataloškim/novim brojem odn sasvim drukčijim amortizerom? Očito je postotak tih problematičnih amortizera u manjem obimu (kako sam napisao u poruci prije; "nisam imao sreće"), evo baš naletih ja :D , pa ne bi bilo (naravno) ekonomično za njih; ovak je bolje kada stranka plati dio plus rad servisa...

ovo je za Vaš info što i koliko košta zamjena prednjih amortizera...


Pogledajte privitak 1727Pogledajte privitak 1728
Emil Frey... I z b j e g a v a t i.
 

dario.zg

Member
Duga i tužna priča od cca 15000kn. Srce će mi stati ako se raspričam 😁
Upravo zato i postoje forumi da se ili "upozore" korisnici ili pohvale serviseri, prodavači, itd...
BTW, jučer sam skužio da nisu dobro plastiku narihtali (ispod šajbe, iznad "mulda")..."zijevala" je 😊
 
Na vrh