Prednji diskovi

daracc991

New member
ekipa,eo doslo vrijeme za zamjenu diskova i plocica najvjerovatnije,konkretno trebam za 2.0hdi.
imam frasove od diskova,zadnje kad sam mjenjao koje kemijanje,koda je iz jednog dijela auto.
sad prednji su ventilirajuci.
uzeo bi pakne i diskove.
dali pasu sa benzinaca i te fore?
dali je neko uzimao nove,koja cijena je ?

ima neko neke informacije ?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koliko sam nabrzak vidio, kataloški je 4246 W6, 266mm ventilirani. Pločice su 4252 91. Al da budem 100% siguran treba mi VIN.
Na ebayu ATE diskovi su 70ak eura iz Njemačke, pločice oko 35. Nači bez dodatnih davanja, i stiže kroz koji dan... ovako nabrzak što sam našao. Ima i jeftinijih, skupljih... Kod nas vidim nekakve jeftinjave su i za ispod 400kn par. Al ja sam osobno na ATEx2 kombinaciji.

Možeš poslat VIN Anđelku iz Lagerosa pa pitat ponudu... nećeš ništa izgubit ni ako po ostalim našim trgovinama pitaš ponude...
 

GocC4

Member
i meni su rekli još cca 10000, i treba pločice i diskovi, vele da su trw najbolje, a za diskove neznam, neću da cvili ko ove tvorničke
 

daracc991

New member
eo meni ostali standardni diskovi i majstor stavio plocice 250kn neznam ni marku ni nista,vjerovatno iz intercarsa,i uzo 100 kn za ruke,i milina :) lijepo koce,nista se necuju.
ma da imam negdje i sam za radit,ucio bi se ovako :cenzura::cenzura::cenzura:ga..
 

GocC4

Member
Evo originalni diskovi i plocice izdrzali 60tkm,nije to kvaliteta kao nekad kupio Ferodo diskove i plocice,zasad super zadovoljan
 
Na vrh