Prebrz C3

1587 VTS

New member
inače da spomenem nekada sam radio u toj prodajnoj kući pa mogu sa serviserima biti u radioni kad mi rade na autu pa sam tako i bio kad je bio prikopčan na komp.......
Ja nisam tamo radio, ali nema teorije da mi rade servis na autu ako osobno ne prisustvujem u radioni ;)
 

deda

New member
Marangoni jedino možeš na traktor metnut,pa gdje to nađeš.A što se tiče prisustvovanja stranke dok mu nekaj radim na autu, ne dolazi u obzir,to je isto kao da žena gleda dok joj muža operiraju na stolu.Ako neko nema povjerenja onomu kome je dao auto na popravak ili servis,nek se nosi k onom tko mu se da zajebavat ili kad je tak pametan da zna sve i provjera mehaničara kaj i kak radi,nek si sam šljaka na autu ,a ne da mi se plete oko mene i dosađuje. Ja kada trebam dat na popravak veš mašinu ili tv,odnesem kod lika i dođem kad je gotovo, platim i ne pitam kaj je radio i menjao i zašto bi, boli me ona stvar,jer ionako niš oko toga ne kužim i zbog čega bi se stim opterećivao,isto tak je i stvar za auto.Ako me znaš kontrolirat,onda si znaš i sam napraviti i ako misliš da ću te zajebat,šetaj.
 

1587 VTS

New member
A što se tiče prisustvovanja stranke dok mu nekaj radim na autu, ne dolazi u obzir,to je isto kao da žena gleda dok joj muža operiraju na stolu.Ako neko nema povjerenja onomu kome je dao auto na popravak ili servis,nek se nosi k onom tko mu se da zajebavat ili kad je tak pametan da zna sve i provjera mehaničara kaj i kak radi,nek si sam šljaka na autu ,a ne da mi se plete oko mene i dosađuje.
Normalno da nemam povjerenja, sam znas sta se radi po nasim servisima, zato, bez mog prisustva nema nista od rada. Nece me niko pravit budalom za moju lovu. Zato jedva cekam da prođe garancija, pa se selim kod svog mestra. I onda, kako i sam kazes, dok covjek radi svoj posao, ja s curom ispijam kriglu karlovackog na plazi u polusjeni tamarisa :cool:
 

deda

New member
Ja im dam,kad već moram radi garancije,ali prije nek preuzmem auto sve pregledam kaj su šljakali,ako je samo servis u pitanju,to nije problem,lako se skuži.Možeš pogledati,kada nešto skinu da ne valja i onda se dogovoriš da to promjene,ali ne kada netko radi oko auta da mu se motaš. Meni su svaki put nešto zajebali ili htjeli prevarit,nekad sam dignul frku,nekad nisam zbog određenih razloga,ali sam im dao do znanja što su napravili ili nisu i nisam htio preuzet auto ili potpisat radni nalog.A nekad sam namjerno uzeo auto i kada je stao na cesti,samo sam ih pozvao da si dođu po njega i srede o svom trošku.Da vidiš kako se onda može odma dat zamjenski i sve sredit,samo da šutiš i ne dižeš galamu.Sljedeči put naprave i više nego tražiš.Nije ih potrebno kontrolirat dok rade,ali trebaš dat do znanja da nisi slepac i sve će napravit kako treba,tak je u svim servisima.
 

hacti

made in france
Ja im dam,kad već moram radi garancije,ali prije nek preuzmem auto sve pregledam kaj su šljakali,ako je samo servis u pitanju,to nije problem,lako se skuži.Možeš pogledati,kada nešto skinu da ne valja i onda se dogovoriš da to promjene,ali ne kada netko radi oko auta da mu se motaš. Meni su svaki put nešto zajebali ili htjeli prevarit,nekad sam dignul frku,nekad nisam zbog određenih razloga,ali sam im dao do znanja što su napravili ili nisu i nisam htio preuzet auto ili potpisat radni nalog.A nekad sam namjerno uzeo auto i kada je stao na cesti,samo sam ih pozvao da si dođu po njega i srede o svom trošku.Da vidiš kako se onda može odma dat zamjenski i sve sredit,samo da šutiš i ne dižeš galamu.Sljedeči put naprave i više nego tražiš.Nije ih potrebno kontrolirat dok rade,ali trebaš dat do znanja da nisi slepac i sve će napravit kako treba,tak je u svim servisima.
slazem se deda s tobom samo je problem sto ti zbog njihove aljkavosti tebi rikne auto kad ti je najpotrebniji i u najgore doba dana.... ali svakako im treba dati do znanja da nisi tele koje zna samo gurnit kljuc u bravu i zaalnasovat!!
 
Na vrh