Pozdrav

Pavel

Lepi™
Lijepi pozdrav, Ivan je iz Siska..

Razmišljamo o nabavi novog automobila pa sam došao prikupiti dojmove i informacije o Citroenu C5 (motori, mjenjači, održavanje, mane itd.). Sviđa nam se dizajnom, tko god ga ima daje preporuke i hvali udobnost i prostranost što nam je bitno.

Nadam se u skorije vrijeme postati dio C obitelji i konstruktivno sudjelovati u raspravama. :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Što se mene tiče, C5 iza ima najmanje mjesta u klasi, a i vrata se, recimo to tako, "nedovoljno" otvaraju za normalan ulazak. Posebno starijih i teže pokretnih ljudi.
 

Pavel

Lepi™
Trenutno imamo Accent iz 2006. sa tri vrata. Jesi siguran da ima malo mjesta? :)

Rabljeni su jako pristupačni, linija nam je lijepa i čuli smo samo dobre stvari o C5. Na forum sam došao čuti i loše. Zadnja klupa se ne bi prečesto koristila jer bi onda imali 2 automobila (a u kući imamo 4 vozača).

Znači tražimo još jedan auto koji bi bio udobna limuzina. Prostor na zadnjoj klupi je za slučaj kad se ide na nekakav izlet ili put da se svi potrpamo jer je u trenutnoj opciji muka i do Zagreba.

U uži izbor je išla i Laguna, ali C5 mi ipak više djeluje kao Space Shuttle naspram Renaulta (bez uvrede ikome). :weeabooface:
 

ZlatkoC4

Well-known member
Dobro došao,
sa C5 ne možeš pogriješiti što se tiče udobnosti. i okorjeli vozači wv kad sjednu u bilo koji citroen ne mogu se načuditi udobnosti tog auta. općenito su Francuzi poznati po udobnosti a C5 je limuzina koje je i izdržljiva ako je se naravno kao i svaki drugi auto redovno i uredno održava. :cool:
 

Pavel

Lepi™
Pozdrav Zlatko! :)

Prioritet je udobnost i dobra oprema uz naravno pristojno održavanje. Svi kažu da je održavanje prihvatljivo i da nema toliko problema koliko obično ljudi pripišu francuzima.

Samo se želim više upoznati s modelom da znamo na što trebamo paziti.

VW nikad nismo niti uzimali u razmatranje jer nam je preskup za ono što nudi a držanje cijene nam nije bitno jer i prethodne aute smo vozili dok nisu završili u rezanom željezu. Ista stvar će čekati i Accenta. Dok god ide, ide. Preprodaja i gubitak cijene nam uopće nisu problem. :cool:
 
Na vrh