Pozdrav

deda

New member
Pozdrav svim citroenašima.Možda me neki i znaju.Imam Berlingo 2,0hdi od 2002,Xsaru 1,4 3v iz 1998,Ami super berlinu,čeka sređivanje,GA iz 1980 i radim jednog Amia super u cabrio verziji.Inaće sam do 2007 radio kod Citroen dilera Automehanike.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Dobro nam došel Deda ! :D
Bogami respektabilan vozni park :whistling: drago mi je da nam se i ovakvi znalci pridružuju :D,da pomognu svojim znajem nama "friškim" ljubiteljima citroena :p
 

deda

New member
Skoro da znam poprilićno o Citroenima do 2007,jedino nemam pojma o XMu i Xantii,njima nisam ni haubu otvorio.
Može pitanje; zanima me tko su djećaci koji su pokrenuli forum,jer kod nas je onaj ckh totalno u banani,a onaj drugi je samo za odabrane,koji je nastao nakon raskola kluba.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Skoro da znam poprilićno o Citroenima do 2007,jedino nemam pojma o XMu i Xantii,njima nisam ni haubu otvorio.
Može pitanje; zanima me tko su djećaci koji su pokrenuli forum,jer kod nas je onaj ckh totalno u banani,a onaj drugi je samo za odabrane,koji je nastao nakon raskola kluba.
Tko su pokretači,nemam pojma :confused: al da su napravili dobru stvar-jesu !
Ko što kažeš Ckh je totalno zamro-ljudi jednostavno ne pišu..a u taj odabrani primaju samo odabrane :mad:
O tom raskolu sam danas nešto čuo na CFS-u, i živo me sad zanima šta je to bilo ?
 

deda

New member
Vozim GA,naravno,pa bio sam u Jadranfilmu s njime,čak je bio u prilogu TV Nove,kaj nisi gledao,bio je glavna zvijezda u pokretu.
Ono o raspadu kluba bolje ne pričat,tužna je to priča.
Sada mi je glavna preokupacija završiti Amia,auto je pred farbanjem,a onda slijedi tapetar i napraviti platneni krov.Inaće nutra sam metnul motor od GSa 1,3,tak da jedva čekam da vidim kak bu to išlo.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Zmix,šta samo ćeš dedu pozdravit ? :D:D
Dobro nam došao..vidim da se i sa CFS pridružuju :D Neka,neka..što više nas je -to bolje !
 

Zmix

New member
Izvin'te... :D
Pozdrav svim članovima CFH! Nadam se da ćemo se lepo družiti.
Dedu poznajem lično i zato sam njega posebno pozdravio. :)
Moram još jednom detaljno da pročitam pravila foruma da ne bi dolazilo do raznih zabuna.
 
Na vrh