Pozdrav svim citroenasima!

1587 VTS

New member
Pozdrav!
Da se predstavim, zovu me Darko, iz Splita sam, 23 godine, zagrizeni ljubitelj citroena. Student zadnje (pete) godine strojarstva, privodi se kraju, hehe, ostao jos diplomski :)
Vozim C2 VTS, 2006. godina, prvi vlasnik, 47000km, napravljene neke modifikacije, bla, bla, bit ce par rijeci kasnije u garazi.. Prvi auto mi je prije njega bio tesko prezaljeni i neunistivi Saxo 1.0i. Otac je duuugo vremena vozio 2CV6 (1974.) :wub:
Toliko za sad, nadam se ugodnom druzenju!
Pozdrav!:cool:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Dobro nam došel ! :D Ljuta mašina bogami :shock: vidim da se ekipa s citro kluba laganini šalta ovamo :D:D Tak i treba..malo je zamrlo tamo :(
Daj otvori temu o c2 pa nam malo reci iskustva..čital sam dosta loših stvari o njemu ,pa da čujemo tebe..
 

Dalibor

Dado Tornado
vidim da se ekipa s citro kluba laganini šalta ovamo :D:D Tak i treba..malo je zamrlo tamo
tamo je >700 članova, na dan ih se logira 5x više nego je nas ovdje, ali jednostavno se ne piše.
dosta njih poznaje se i u stvarnosti, jer je to bil forum ne-novih citroena (neću napisat "starih", je citrić nemre bit star)...

da vidite citroen forum srbije... to je forum
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Jebt ga ,kad su veći ljubitelji citroena od nas ! Al to smo već ustanovili, zar ne ?:D
Samo da pridometnem i da slovenci imaju jako dobar citroforum..
 

Dalibor

Dado Tornado
ma ko šljivi slovence i srbe. izlaze iz recesije, pa se voze citroeni :D

hrvati i bosanci su glavni! još da nam se šipci pridruže eeee :D
kak francuzi imaju mona lisu, mi bi imali bona lisu :D
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Heh, sad kad si spomenuo CF Srbije sjetio si me da sam Googlajući CFS sasvim slučajno došao ovdje i forum mi je legao odma. Prvo sam mislio da se radi o kakvom napuštenom forumu, al sam brzo polovio po datumu postova i reganih članova da forum nije pravo ni "useljen". :D
Za sad imam neku dobru vibru oko foruma, a vidjet ćemo kako će ići dalje.:wub:
 

gox

New member
Sviđa mi se ovaj forum, naročito dizajn. Po meni bi trebalo tražiti po netu i kopirati DIY-eve, pisati o tome iz naših iskustava, predstavljat aute što više, ako netko ima dijelove za citraće, stavit ih pod razmjena dijelova ili kako se točno zove, ne znam sad i stavit forum na french-cars itd. Ako ste za, mogu kopirat i neke DIY-eve sa saxperienca, također ako netko registriran na slične forume (xsara, c2 itd.) da kopiraju iste i da se posebno označe takve teme tipa FAQ ili sticky. Sve se može naći preko googla, ali bilo bi bolje da je tu jer je preglednije, netko može dat koji savjet itd.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Slažem se s vama obojicom glede foruma..i meni je najbolje legao, kako izgledom tako i jednostavnošču i preglednošču..za razliku od ostalih foruma ( kojih sam član).. Nadam se da će se broj članova povečavat iz dana u dan :D tako da pomažemo lakše jedni drugima što savjetima,što iskustvima..
@ gox
samo daj..
 

1587 VTS

New member
I ja se slazem za forum, jos kad se broj clanova poveca :whistling:
Drago mi je da postoji mjesto gdje se detaljnije moze uci i u novije citrose, dosta ih se bavi starim oldtimerima.. Da ne bude zabune, protiv starih citroena nemam nista, dapace, iznimno cijenim citroenovu povijest i modele kakvim se ne moze pohvaliti nijedan drugi proizvođac, ali ipak zivimo u vremenu u kojem zivimo pa treba i nama nesto :angel: Da imam novaca za to, sigurno bi se za gust i neki stariji citros lagano skockavao u mojoj garazi.. 2CV po mogucnosti :wub:
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Eh i ja bi se odal takvom guštu !:p
Baš sam se ljetos moral riješit jednog oldtajmera..riječ je o merđanu iz 74, linija 115..eh,kad bi čovjek imal love :whistling:
 

deda

New member
Stari citraći su pravi gušt,ali kao što rekoste,treba love i truda i bogami vremena za srediti ga.Inaće po mojem mišljenju to su najzahtjevniji auti za sređivati,bilo da se radi o A seriji ili hidrauličarima.Auti su živa muka za raditi,oćeš limariju ili mehaniku,ali ima jedan poseban osjećaj kada ga središ,upravo zato kaj to nemre svako.Jedino mi je krivo kaj mladi ljudi kada vide starog Citrača nemaju pojma koji je to auto.Dosta o starima,ja sam zadovoljan i s novima,imal sam dva saxa,bili su odlićni,ovaj Berlingo ima već 200000km bez i jednog kvara.Do sada sam menjal samo diskove i prednje amortizere,gume i akumulator.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
E,a vidiš meni je baš gušt gledat i čitat o starim citroenima :D:D
Zato se nadam da će se za tvojim primjerom povest i ostali "stari" lisci i otvorit teme o "starim" modelima..neznam,možda sam slab na njih iz razloga što mi je prvi auto bila "Dijana" :wub:,i dan danas kad je ugledam negdje na cesti, prođe me sjeta..
 

deda

New member
Nesmin kazat.(originalne obe 650kn),pa imam ja još neke veze,naravno da to nije prava cijena,tako da se nemrete ravnat po tome.Auto na današnji dan ima toćno 200 560 km pređenih.
 
Na vrh