Pozdrav od Xsare

Profka

New member
da se i ja predstavim,
vlasnica Xsare 2002, 1.4 iz Zagreba
naletjela na ovaj forum dok sam trazila pomoc oko auta, pa sam se odlucila pridruziti :)
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Pozdrav i dobro nam došla :prijatelj:

Slobodno nabaciš koju slikicu...i afta,a i vlasnice :D:D:D
 

Profka

New member
kaj se afteka tice, trenutno sam u fazi da svoju princezu ratnicu (mi zene volimo davati imena autima) zalijem benzinom i zapalim, a jedino sto me sprecava je to sto je benzin skup :)
 

nitrozg

Member
:hello: welcome to the club :hello:

The roof, the roof, the roof is on fire
We don't need no water let the mother f****r burn
Burn mother f****r burn

Naj paliti citricu:whistling:

a možda je ljut aftek na tebe jer ga krivo zoveš. Princeza ratnica je bila Xena, al možda je imala neku frendicu, xsaru :)
 

Profka

New member
dobila nadimak nakon sto sam imla bliski susret na Jadranskoj magistrali sa Evom... nije se raspala nakon sto je doticni prozujio kraj nas :D
 

Profka

New member
Imamo isti auto.Isto godište,ista boja,isti motor. Dobrodošla!
opa, evo mi osobe sa kojom mogu najblize izmjenjivati iskustva... jos mi samo reci jesi mi ti onaj susjed koji ima identican auto mojem i koji mi maznjava mjesto za parking ? (ako jesi, sorry, neki dan sam otkljucavala tvoj auto :) )
 

Kanader

Active member
opa, evo mi osobe sa kojom mogu najblize izmjenjivati iskustva... jos mi samo reci jesi mi ti onaj susjed koji ima identican auto mojem i koji mi maznjava mjesto za parking ? (ako jesi, sorry, neki dan sam otkljucavala tvoj auto :) )
Hm ne znam... Ja sam u Novom Zagrebu.
 

Mrèela

New member
opa, evo mi osobe sa kojom mogu najblize izmjenjivati iskustva... jos mi samo reci jesi mi ti onaj susjed koji ima identican auto mojem i koji mi maznjava mjesto za parking ? (ako jesi, sorry, neki dan sam otkljucavala tvoj auto :) )
Pozdrav za Vas.Baš lepo ,ulepšali ste forum,vašim učlanjenjem.
Ovo je dobro oko otključavanja tuđeg auta.:wub:
 

Profka

New member
hvala :)
a znam ja tako malo zamijeniti svoj auto sa identicnim pa otkljucavati... prije par godina sam susedovu Mazdu isto tak otkljucavala (moja je bila sparkirana meni iza ledja) :D
 
Na vrh