Pozdrav! Kupnja C4 ili Hyundai i30?!?!

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Vidi se da nikad nisi imao citroena :D

OSOBNO, isao bi na hjundai, kad slusam sta mi monk prica koliko se kvare novi c4 (sa 30,20+tkm) nikad ih ne bi uzeo. Nikad. Nikad.

A pitaj nekog servisera koliko se hjunda kvari pa ces lakse odluciti. ;)
Konačno mi je postalo posve jasno s kojim motivima si na ovom forumu. Valjda će i ostalima, ako već nije.
 

Damaj

Active member
Ma koliko mi se čini nije dečko frustriran samo citroenima nego sa svime u svom životu, pa pogledaj njegove postove - sve sama gorčina!
 

skafetin

New member
Niste mi baš jasni u ćem je problem,pa kaj ti znači marka,kupiš auto koji ti se sviđa i za koji možeš zbrojiti lovu ili kredit svejedno.Kaj god da kupiš sve je stvar sreće ili ne sreće jel te bu zezal ili nebu.Danas nema lošeg auta.svi su auti podjednako dobri ili loši,zavisi s koje strane gledaš.
Više ili manje,plaćaš samo imiđ,sve ostalo je isti drek.Dakle,da ja biram auto koji ću kupit,iskljućivo bi se vodio time kaj mi se sviđa i kolko gdje dobijem za približno istu lovu,a koja je marka zabole me.
Kako je čovik dobro napisa,svaka čast deda..Svaka ti je na mistu:stovanje::stovanje::stovanje:
 

Ciki vts

New member
Konačno mi je postalo posve jasno s kojim motivima si na ovom forumu. Valjda će i ostalima, ako već nije.
prosvijetli me, molim te. :)

Ma koliko mi se čini nije dečko frustriran samo citroenima nego sa svime u svom životu, pa pogledaj njegove postove - sve sama gorčina!
vjeruj mi, uzivam maksimalno u ovom autu od prve sekunde kad ga upalim do zadnje kad ga ugasim.

Obozavam ga i vozim ga kako je i zamisljen da se vozi, gotovo uvijek i na rubu. Jednostano auto koji moras voljeti iznda 5trpm :D

Jednog dana cu ga morati prodati (iako se nadam da necu) i ne mislim da cu naci nesto toliko zaigrano i zabavno za te novce ;)

EDIT: napisati cu samo jos jednom da mislim da u ovom autu uzivam vise nego sto bi itko mogao i zamisliti, oni koji me znaju i oni koji imaju ili su imali taj auto ce znati o cemu pricam ;)

EDIT2: ovo ce definitivno biti sljedeci auto, nakon c2 otici na dizela sa ovakvim zvukom ce biti jebenica :D
[ame]http://www.youtube.com/watch?v=WN0Zc2CaYYU&feature=feedu[/ame]

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=458USwovJSY[/ame]

imao sam ga prilike voziti jedan vikend sa 3.0tdi motorom 4x4 i odusevljen sam u svakom pogledu auta osim kocnica i drzanja u zavojima, tu je c2 za nijansu bolji i upravljiviji ;)
 

t2om2o

New member
Uff, pokušat ću biti što objektivniji...
Ja sam prilikom istraživanja kod kupnje novog auta intenzivno razmišljao i o i30, proučavao, analizirao, odradio probnu vožnju...
i30 djeluje čvrsto, stabilno, može se nanjušiti kvaliteta i pouzdanost ALI...
tvrd je ko da se voziš na krumpirima, plastika u unutrašnjosti previše dominira i nije neka sreća, i ono najvažnije: auto je sterilan, jednostavno nema "dušu"!

Dobro došao u ponosnu družinu vlasnika/ca novog C4:):):):)

Ekipa stvarno ste ok:whistling:

Nije stvar u ženi, stvar je u meni. Punac je uzeo Hyunadia i30 CW prije par mjeseci. Prije toga je vozio Elantru 2.0 2002. iskustvo odlično redovan servis i teraj.

.....Međutim sestra mi je imala xsaru 2.0 2002. koma auto. 30-ak puta su ga resetirali jer im se palila lampica nije primao gas isl., na kraju su ga i prodali u takovom stanju. Servis u Osijeku je užas, skupi, neučinkoviti, zavlače i manipuliraju. Tako kada čovjek sve zbroji nađe se u dilemi.

Zahvaljujem svima na podršci, večers odlučujem da li će "bijeli vrag 1.6 hdi" doći u moju garažu ili ne.:angel:

Usput je....š auto koji izgleda kao da ga nek'o nogom udario vrit :D
 
Ja imam C4 auto je mrak nisam imo Citroena nikad prije ovog ali imamo u firmi malog Saxa diesela kojeg voza svaki vrag ko stigne ima 284000 km nikad nista na motoru nije rađeno ja sam prije 2 mj vozio kolegi dozvole za u Rumunjsku za tranzit preko Srbije tamo i nazad 1050 km za 12 sati sam proso a dusu sam mu vadio i manje su me bolele noge i guzica od sjedala nego kada sam sa Passatom otisao od Pitomače do Zagreba i nazad i to me iznenadilo i zato sam ja uzo Citroen a ti jos Razmisli
 

brzi35

New member
slazem se sa svima koji ti preporucuju citroena..mene najvise njegov opasni izgled privukao..a tek kada sam sjeo u njega..uf...auto su pogodili taman po mom gust..bez obzira kaj ga jos cekam,ali ne odustajem od njega :)..
ukratko..C4,C4,C4,C4,C4..
 

deda

New member
Saxo je neuništiv auto,ali C4 je drek naspram njega po pouzdanosti,održavanju,potrošnji i jeftinoći a o udobnsosti da ne prićam,Ja se u C4 uopće nemrem vozit,jer ne smijem pričat da si ne vgriznem jezik kolko se trese i drma i skaće.Samo kaj je tragedija kaj su danas svi auti takvi,neki manje,neki više.
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Dalibore, 1587 VTS, zakaj puštate ove teme??? :surprised:

Prvo, dođe frajer na CITROEN fan forum i pita dal da si zeme HYUNDAIA ili c4??? Kaj očekuje?

Drugo, odmah se jave dva kompleksaša i kenjaju na veliko po c4 na CITROEN fan forumu!!! :eek:

Koji bog, j3bo te? Dajte oj3bite onda od ovog foruma i odite srat i podj3bawat negde drugde, a nas ostavite na miru u ovoj Citroen oazi.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Dobro,sad ja ne razmem kaj je tebe uzrujalo Zdeslav :confused::D

Èovjek je u dilemi i normalno je da se raspituje ;)..i normalno je da ga mi sad uvjeravamo u prednosti citroena tj trebal bi uzet u obzir samo ona mišljenja ljudi koji taj auto imaju il su ga vozili :angel:..svi vlasnici novog c4 zasad imaju i više nego pozitivne dojmove,tak da se nebi trebalo obazirat na komentare rekla-kazala..stric,ujak,rođak od tetke itd..:p
 

Ciki vts

New member
hahahah, ovaj zdeslav je kralj! :grin::grin::grin::grin::grin:

Ma da nema vas nikad se ne bi ovako nasmijao hahahahhaha! :D:D

odi ga baci u nesvjest zdeslave, biti ce ti lakse :D :D :D
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Nikaj me nije uzrujalo, pogotovo ne ovaj kaj se došel raspitati, to je OK, neg mi pun qrac negativizma koje sipaju dva tri lika po forumu i to ekipa koja nikad nije ni ušla u C4, a tu kenjaju, jer im je neko neš rekel ili su nekaj pročitali. Svu su pamet popili, a u dvije tisuće postova su tri pametne napisali. Odi probaj na drugom forum srati po nekoj marci. Dobil bi ban za tri života. Dajte se skinite više, ak vam je Citroen drek, odjavite se s foruma i prekinite kenjati.

hahahah, ovaj zdeslav je kralj! :grin::grin::grin::grin::grin:

Ma da nema vas nikad se ne bi ovako nasmijao hahahahhaha! :D:D

odi ga baci u nesvjest zdeslave, biti ce ti lakse :D :D :D
Ti ga baci u nesvest, vidim da ti je potrebnije. Dolaziš na forum podjebavat ljude i srat po Citroenu.

Koji frajer...
 

deda

New member
Kaj se ima raspitivat,pa nećemo mu mi valjda govorit koji auto nek kupi,kaj znaš kakve čovjek ima poglede i zahtjeve naspram auta.Nek ode kam hoće i proba sve kaj ga zanima ,jer ovo je glupo,zato se i zezamo ,fuj Citroen,ja ga nikada više nebi kupil,makar ih imam 5 komada i pola voznog staža sam provel u njima.
I sada da imam love za novi kupil bi si jednog novog C3 Picassa.Baš sam glup,umjesto da kupim švabu ili koreanca i ne razmlišljam o kvarovima,ma baš,zato dečki s foruma nemojte se ljutiti,jer se namjerno zajebavamo,upravo zbog takvih.****li vas auti,pa nije vam to žena,pa da je morate opravdavat zakaj neće kuhat,previše troši na kerefeke ili se kurva.
Namjerno sam popljuval C4 jer onom ko na takav naćin traži savjete,njemu je ionak svejedno kaj bu vozil,zato i treba tak reagirati,a ne ga nagovarati;kupi Citroen,jer to je najbolji auto na svijetu.
Tko me shvatio shvatio,tko nije kaj mu ja mogu.
 

skafetin

New member
A joj koliko toga,, sto ljudi sto čudi meni se ne sviđa ni jedan ni drugi ni treći ja bi kupija opet ovaki isti ka šta vozin..i svi sretni;)
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh