Pozdrav iz Slovenije

litlleracer

New member
pozdrav jos iz slovenije!
u sloveniji nemamo nikakav forum o citroenu, pa sam se pridruzio vasom

vozim xsaru letnik 2000 oprema plaisir sa 1.6 motorom

pozdrav svima:hm:
 

litlleracer

New member
pa avto sm kupili novog 2000 gdine, do sada ga je odrzavao moj tata, a sada sam ga ja odkupio:)
kako se vidi sa slika, avto je vrlo ocuvan(opran 1x tjedensko, rabljen kao "vikend" avto, preko zime manje/vise cuvan u garazi..)...i tako cu ga i ja naprijed odrzavati...

imam neke plane jos, a cemo vidjeti kako cemo stojiti sa financijama...
a xsara ima plaisir opremu(to je bila zadnja serija prije ph2), ima pa automatsku klimu, abs, 4x airbag, meglenke....skratka sve osim usnja u notranjsti
 

Dalibor

Dado Tornado
ali neobično je uočiti kako ona dva slovenska foruma (koja ja znam) imaju tema i postova cirka 40tak puta više nego ovaj jedan, zapravo jedini hrvatski vredan spomena, citroen forum...
a slovenaca ima 2x manje...
 

dejan

New member
ali neobično je uočiti kako ona dva slovenska foruma (koja ja znam) imaju tema i postova cirka 40tak puta više nego ovaj jedan, zapravo jedini hrvatski vredan spomena, citroen forum...
a slovenaca ima 2x manje...
baš

pišeš da ni slovenskih :shock:
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
ali neobično je uočiti kako ona dva slovenska foruma (koja ja znam) imaju tema i postova cirka 40tak puta više nego ovaj jedan, zapravo jedini hrvatski vredan spomena, citroen forum...
a slovenaca ima 2x manje...
Registriran sam na oba, pa bih mogao napisati poneku riječ. :angel:

http://www.citroenbilten.com/forum/ - postoji još od 2001.-2002. godine. Naravno da ima više poruka i tema, ali se ne može reći da je posebno aktivan. Zapravo, ne može se reći da je aktivniji od ovog foruma. Ne trebaš čak niti biti član za to ustanoviti. Dovoljno je letimično s naslove strane pogledati datume "zadnjih postova u temi". :)
Nakon nadogradnje, postao je užasno nepregledan. I poruke i postovi.

http://www.citroenar.eu/ - Vrlo dobar forum. Na razini ovog. Na njemu sam od 2008. godine. Èini mi se da je tada otprilike i bio u povojima. Neregistriran možeš vidjeti samo prvu poruku u temi, pa vjerojatno zato i ima više "članova". Koliko je od njih zaista aktivno, teško je reći. :) To je više fanovski forum i po mojoj procjeni tematski izuzetno ležeran. Npr. teme su od "Sexa u citroenu", pa nadalje. :) Možda hint voditeljima ovog foruma bi bio da možda korigiraju kategorije ovog foruma s citroenar. Samo zbog te malo manje formalne note.

Dalibore, ako ikad dođete u napast stavljati durgu verziju foruma (Vbulletin), nemojte molim vas ovu verziju:
citroenbilten.com/forum/ To je 4.0. Nepregledno za popi*diti. :(
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Ima jedan na kojemu nisam (više) iz principa. Neću ga spominjati. :) Registriraš se i kreneš nešto napisati, ali PRC! Mora te admin "odobriti", pa čekaš ko Gobi kišu, napokon nakon pet dana dok te se netko drzne pustiti, kreneš nešto napisati, ali PRC! Moraš se "predstaviti". Nakon toga ponovo kreneš našto napisati, ali PRC... Osim što si zaboravio što zapravo želiš napisati, nemaš dovoljno postova i ne vidiš čitav forum. Ludilo. Kad nešto i napišeš, PRC! Modovi pobrišu, jer sve mora biti super ozbiljno, kvalitetno i ontopic. :)

Vidim da nisam jedini nekonformist kojemu to ide na krc, jer sve više i više članova s tog foruma je aktivno i ovjde. :)
 
Na vrh