Pozdrav forumaši!

Bratkee

New member
pozdrav svima! iz zgb-a sam,radnik,otac,suprug.... dosta o meni,ajmo malo o mom autu!!:cool:
jučer naručen c4 exclusive 1.6 120 vti ...
već duže vrijeme pratim forum ali sam se tak sada predstavio kada cu postati vlasnik citroena!
veselim se budučoj suradnji! :D
 

monera

New member
Pozdrav.

imao sam priliku vozit ga sa svijetlim interijerom i oduševljen sam sa svime osim sa potrošnjom :)) ali uvjeren sam da si upoznat sa činjenicom i da ti neće pretstavljati problem... sretno i ugodnu vožnju želim, mislim da ga nikad ja neću prežaliti (uzeo 1.6 hdi, medveščak s dodacima)
 

Damaj

Active member
imao sam priliku vozit ga sa svijetlim interijerom i oduševljen sam sa svime osim sa potrošnjom ) ali uvjeren sam da si upoznat sa činjenicom i da ti neće pretstavljati problem...
?????
VTi 1.6 120 ks - potrošnja u zimskom periodu 6.7 l, u ljetnom nešto manje, mješovita vožnja i šaltanje u nižim obrtajima.
 

mirda69

Super Moderator
Uredništvo foruma
Prijatelju,dođi u ZG pa probaj ostvarit taj prosjek i ja ti skidam kapu i odma prodajem svog dizla..:stovanje::stovanje:
 

ccccxm

New member
pozdrav svima! iz zgb-a sam,radnik,otac,suprug.... dosta o meni,ajmo malo o mom autu!!:cool:
jučer naručen c4 exclusive 1.6 120 vti ...
već duže vrijeme pratim forum ali sam se tak sada predstavio kada cu postati vlasnik citroena!
veselim se budučoj suradnji! :D
Radnik otac suprug i novi citroen u dvorištu.Kao da smo u 1970:prijatelj:

"Znan ni onda sve nije bilo bajno,al pari mi se puno lipše i ove kapi kiše ko da šapču nikad više"

Srdačan pozdrav i dobrodošli!;):palac-gore:
 

monera

New member
?????
VTi 1.6 120 ks - potrošnja u zimskom periodu 6.7 l, u ljetnom nešto manje, mješovita vožnja i šaltanje u nižim obrtajima.
sorry, ali ovo mi je smiješno :)) nije da se pravim pametan ili nesto slicno, ali meni 1.9 sdi u gradu troši 7.2 L, tatin c5 2.0 hdi aut. troši 10 L, ja se nadam da će mi potrošnja s 1.6 hdi biti oko 7L :) a 1.6 vti bi mi trošio oko 10L realno... ženi koja ga vozi, dosta toga po obilaznici, na 9 000km prosjecna brzina je oko 55km/h i potrošnja 9.2L, a u gradu nemožeš postici veci prosjek od 40km/h po kompjuteru.
 

Konrad

New member
Pozdrav

Nemojte opet pocinjat rasprave o potrosnjama. Vti moras terat da vuce jer je ljen motor a hdi je puno ranije spreman za let
 

Bratkee

New member
hvala svima!!
o potrošnji ću govoriti kad auto stigne! trenutno vozim benzinca 1.3 starog 12god i koji troši 8l... godišnje napravim,plafon,10tkm tako da je izbor bio- benzinac!!:D
 

Marko

Well-known member
Pozdrav!

Ma raspravljajte o potrošnji, nitko vam ne brani - samo ne tu di se novi članovi predstavljaju... ;)
 

Damaj

Active member
sorry, ali ovo mi je smiješno :)) nije da se pravim pametan ili nesto slicno, ali meni 1.9 sdi u gradu troši 7.2 L, tatin c5 2.0 hdi aut. troši 10 L, ja se nadam da će mi potrošnja s 1.6 hdi biti oko 7L :) a 1.6 vti bi mi trošio oko 10L realno... ženi koja ga vozi, dosta toga po obilaznici, na 9 000km prosjecna brzina je oko 55km/h i potrošnja 9.2L, a u gradu nemožeš postici veci prosjek od 40km/h po kompjuteru.
Ne znam da li se praviš pametan, ali ja vozim po Slavoniji i nisam niti tvrdio da sam tu potrošnju ostvario u Zagrebu, osobito kada vidim da sa semafora krećete kao na utrkama, nije ni čudo da vam je takva potrošnja.
 

monera

New member
Ne znam da li se praviš pametan, ali ja vozim po Slavoniji i nisam niti tvrdio da sam tu potrošnju ostvario u Zagrebu, osobito kada vidim da sa semafora krećete kao na utrkama, nije ni čudo da vam je takva potrošnja.
nisu problem semafori... procitaj malo koliko grad zagreb ima lezecih policajaca na kojima moras smanjiti brzinu na 25km/h pa ju opet povecati... pa onda kreni sa cinjenicom da s jednog dijela grada na drugi dio grada izmedju 15 i 17 sati treba oko sat vremena voznje, ako ne i više (udaljenost 10km)... a vozio sam taj motor u tom autu i na autoputu na brzini od 155km/h i potrošnja nije bila ni blizu te koju si naveo... neželim se raspravljati o potrošnji, jer ipak ti imaš to vozilo i najbolje znaš kako ga voziš i kolika ti je potrošnja.
 
Na vrh