Pozdrav ekipica!!

kerber

New member
Evo necu reci da sam vas nasao slucajno jer nisam, trazio sam direktno neki forum kad sam odlucio kupiti Citroena pa da malo procitam vasa iskustva.
Eto i od danas vlasnik Citroena C5 Break SX 2,0 HDi.
 

Automatic

Well-known member
pozdrav i tebi,
i ja sam novi i kupio c5, a ti kad si ga kupio jeli to onaj iz savske?
Ja sam ga kupio od Vedrana isto break .Imaju slike u njegovoj garaži.Moram skužit kak da stavim slike,nisam baš neki haker.Probal bum uredit garažu.
 

kerber

New member
ja ga nisam htio zbog haube, a i probijao mi je budžet, kad si ga išao gledat

Pa prvo u petak, pa sam onda bio u subotu sa svojim mehaničarom malo obišo i napravili krug, a na kraju sam onda dobio i bivšeg vlasnika na telefon, pa sam dobio info šta je bilo sa haubom, prednjim desnim farom i zašto je promjenjena prednja šajba i kod koga i kako je servisiran.

A onda mi je još ponudio solidnu cijenu za Clia, tako da sam u biti dao "staro za novo" i još nešta doplatio.
 

c5sxhdi

New member
Pa prvo u petak, pa sam onda bio u subotu sa svojim mehaničarom malo obišo i napravili krug, a na kraju sam onda dobio i bivšeg vlasnika na telefon, pa sam dobio info šta je bilo sa haubom, prednjim desnim farom i zašto je promjenjena prednja šajba i kod koga i kako je servisiran.

A onda mi je još ponudio solidnu cijenu za Clia, tako da sam u biti dao "staro za novo" i još nešta doplatio.
sjećam te se, ja sam u subotu bio sa ženom;)
ja sam uzeo onog iz kovinske
 

kerber

New member
sjećam te se, ja sam u subotu bio sa ženom;)
ja sam uzeo onog iz kovinske
Aaaa, da ja taman bio sa svojim mehaničarom:) to je onaj mali :)

Nisam vidio šta su imali u Kovinskoj. Na ovoga sam naletio na njuškalu, naravno slučajno :)
 

c5sxhdi

New member
Aaaa, da ja taman bio sa svojim mehaničarom:) to je onaj mali :)

Nisam vidio šta su imali u Kovinskoj. Na ovoga sam naletio na njuškalu, naravno slučajno :)
c5 2.0 hdi sx hatchback
(kako stojis s knjigom pdf, nigdje ne mogu naći a na podforumu još nikakvih info)
 
Na vrh