Potraga za 3.0 V6 (exclusive)

jurapz

New member
Nema pomoći kada uđemo u EU ostaju važiti svi stari propisi, navukli bi sav krš iz Europe kod nas da su ukine zabrana, što se tice v6 12v i 24v nije ih još pretjerano ostalo kod nas, imaš v6 12v od jednog starijeg čovjeka iz zg-a koji nije na prodaju, 12v automatik od forumaša Sipe, v6 12v automatik s2 zeleni Popovaca , zeleni 24v koji je bio u oglasima, 12v i razbijeni 24v kod Brke, 12v i 12v automatik od Frule, moj i bratov 24v i onda dva kod mene 12v crni i plavi, jedan 24v s2 kod Zagreba, 12v automatik s2 plavi zg , 24v crveni s1 i zeleni s2 blizu zg-a i još jedino ostaje Split tamo ih ima još par i to bi bilo to možda sam koji zaboravio
 

ccccxm

New member
Već sam našao jednog u Nizozemskoj...plače mi se i veseli u isto vrijeme koliko je
dobar na slikama :cry::euforija:
Kod nas naći xm kakav ti želiš jedini način je da vlasnik umre, tako da ne žuri to je poseban stroj i pažljivo i mudro biraj nemoj uzet mačka u vreći ja svog moram cijelog restaurirat jer je zadnjih 20 godina korišten do bola, ali kad ti tek tražiš puno znači da nije mučen dugo vremerna...;)
 

Taz86

Sanjar
Nema pomoći kada uđemo u EU ostaju važiti svi stari propisi, navukli bi sav krš iz Europe kod nas da su ukine zabrana, što se tice v6 12v i 24v nije ih još pretjerano ostalo kod nas, imaš v6 12v od jednog starijeg čovjeka iz zg-a koji nije na prodaju, 12v automatik od forumaša Sipe, v6 12v automatik s2 zeleni Popovaca , zeleni 24v koji je bio u oglasima, 12v i razbijeni 24v kod Brke, 12v i 12v automatik od Frule, moj i bratov 24v i onda dva kod mene 12v crni i plavi, jedan 24v s2 kod Zagreba, 12v automatik s2 plavi zg , 24v crveni s1 i zeleni s2 blizu zg-a i još jedino ostaje Split tamo ih ima još par i to bi bilo to možda sam koji zaboravio
Kako kaže ccccxm, jedini način da dobijem ovakvog kakvog tražim je da vlasnik umre...
Koga od ovih nabrojanih da smaknem? :D
(slika i ime, ili ime i godište će biti dovoljni :cool:)

P.S. Ako mi netko pomogne informacijom da nađem auto u odličnom stanju
(a da auto nije u Bangladešu...da ga mogu kupiti, jel), potrudit ću se prilično
da mu se odužim za to :cool:
 

amorphis

Member
Ima jedan zeleni V6 parkan u Gajevoj (bliže Esplanadi, ispod "donjeg" zelenog vala), viđam ga ujutro, izvana izgleda ok ali naravno...a i pitanje je jel bi uopće bio na prodaju...ali eto...za informaciju...
 

Taz86

Sanjar
Ima jedan zeleni V6 parkan u Gajevoj (bliže Esplanadi, ispod "donjeg" zelenog vala), viđam ga ujutro, izvana izgleda ok ali naravno...a i pitanje je jel bi uopće bio na prodaju...ali eto...za informaciju...
Ima tablice?

Sutra ću baciti oko poslije posla...ali, mogao bih se i sad provozati :hmmm:

Puno hvala :stovanje:
Ako bude pasao - držim riječ, ljubim ruke, perem noge... :weeabooface:
 

deda

New member
Kupi nekog ovdje na kile,da imaš papire,pa kad uđemo u EU,znaš dalje.Nećeš ovdje naći dobrog XMa.
 

alands

New member
Moj prijatelj Ivan Bralić ima najboljeg XM-a i to 24 V i Exclusive. Auto je kao nov, čak i interier koji je bež koža. Mislim da ga ne prodaje
 

Taz86

Sanjar
Kupi nekog ovdje na kile,da imaš papire,pa kad uđemo u EU,znaš dalje.Nećeš ovdje naći dobrog XMa.
Trebao bih onda kupiti nekog 24V ovdje pa onda ovog novog na tog starog, jelte?
Ima puno zezancije oko toga?

Ono što mi je palo na pamet...a što s kilometrima? Ako bih kupio vani, kupio bih nekog s max. 100.000, a neku kramu 24V ne znam da ću ovdje naći s toliko km.
Mijenjam brojčanike na tabli? :D
 

jurapz

New member
Ima jedan zeleni V6 parkan u Gajevoj (bliže Esplanadi, ispod "donjeg" zelenog vala), viđam ga ujutro, izvana izgleda ok ali naravno...a i pitanje je jel bi uopće bio na prodaju...ali eto...za informaciju...
Taj je već na mom popisu :grin: , to je s2 v6 12v automatik sa 500000km:)
 

Taz86

Sanjar
Moj prijatelj Ivan Bralić ima najboljeg XM-a i to 24 V i Exclusive. Auto je kao nov, čak i interier koji je bež koža. Mislim da ga ne prodaje
Malo da mi vadiš mast, ha?


Zapravo, hvala :palac-gore:
Sad imam ime pa, u skladu s onim što sam prije napisao...neće još dugo biti vlasnik :whistling:
Naći ću ga pa ćemo malo "popričati". Ako preživi, prodat će ga...ako ne, prodat
će ga netko od njegovih da plate sahranu :D

hehe :grin:
 

Taz86

Sanjar
Dobio sam informaciju za jednog zelenog na Prečkom.

Èak mi je kolega rekao da je zataknuo moj broj telefona čovjeku za brisač pa
da mi se ovaj javi LOL ...reko' "može...nadam se da hoće, samo da vidim auto"

Zanima me vidjeti ga jer je kolega rekao da je auto u solidnom stanju, da ga
je ovaj rastavio čitavog pred par godina, baš me zanima kako auto ide.
Nisam se još vozio u V6 koji je u super stanju...ali ništa od poziva :cry:

Morat ću se provozati do Prečkog ga vidim...


Zna li netko možda čiji je? :confused: :)
 
Posljednje uređivanje:

ccccxm

New member
Ja znam za jednog V6 u Zadru odnosno sad se nalazi mislim u jednom selu u zaleđu, ako nije završio pod presu auto je bio održavan i u dobrom stanju kad mu je riknula pumpa goriva jednostavno su ga ostavili.Ja sam ga htio kupiti za dijelove pred par godina ali sam odustao, sad bi već sigurno trebalo dosta posla oko njega ako je uopće još na ovom planetu...:thinking:

U Splitu ih ima popriličan broj,ali kod mene u Zadru mislim do prije par godina na cesti su bila tri do četiri uključujući mog sad nema ni jedan.većina ih je otišla pod presu ako je ostao koji ovako kao moj skriven u garaži to je to.Mislim da su Split i Zagreb jedina opcija da se nađe "nešto" što ti tražiš.Ili na kraju otići van po njega svakako nije lako ni radit ga od nule kao ja a ni bogami naći u stanju kakvo ti želiš...:thinking:
 

Taz86

Sanjar
Ja znam za jednog V6 u Zadru odnosno sad se nalazi mislim u jednom selu u zaleđu, ako nije završio pod presu auto je bio održavan i u dobrom stanju kad mu je riknula pumpa goriva jednostavno su ga ostavili.Ja sam ga htio kupiti za dijelove pred par godina ali sam odustao, sad bi već sigurno trebalo dosta posla oko njega ako je uopće još na ovom planetu...:thinking:
Kako to da si odustao od kupovine? :)

U Splitu ih ima popriličan broj,ali kod mene u Zadru mislim do prije par godina na cesti su bila tri do četiri uključujući mog sad nema ni jedan.većina ih je otišla pod presu ako je ostao koji ovako kao moj skriven u garaži to je to.
Zato i pitam koga god sretnem, baš radi tih "u garaži". Bolje da je stajao u garaži, nego na ulici :aplauz: hehe

Mislim da su Split i Zagreb jedina opcija da se nađe "nešto" što ti tražiš.Ili na kraju otići van po njega svakako nije lako ni radit ga od nule kao ja a ni bogami naći u stanju kakvo ti želiš...:thinking:
Bit će red provozat se do rodbine u Splitu, ha? A što je to "nešto"? Zvuči kao da tražim vodu u pustinji :hmmm:

Ni jedno od navadenog nije lako...zanima me što bi zapravo bilo najlakije :D
 

ccccxm

New member
Pa tad sam odustao iskljčivo jer mi je lova bila problem,bilo pa prošlo pa pod nešto mislim da nije u totalnom rasulu...:thinking:
 
Na vrh