Popravak sjedala

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ok, hvala na informacijama, a ima li poslije problema kad se sic spoji natrag, mislim na neke probleme s računalom i airbagom itd.
ja nikakvih... naravno sastavljaš sve nazad dok je akumulator odspojen
 

Rvrado

New member
Pozdrav svima

imao sam problem s vozačevim sicem (xsara picasso) koji je u jednom momentu propao i rasklimao se do te mjere da nije bilo sigurno voziti, a polovnog sam tražio više od godine dana i kod nas i u Italiji, ali bezuspješno sve dok prije desetak dana nisam slučajno naišao na oglas i dečki mi iz Vukovara poslali skroz korektan sic iz 2003.g
ovaj se mrvicu klima,skoro neprimjetno ali ja sam perfekcionist za te stvari pa me i najmanj luft smeta pa ne znam da li treba dotegnuti nešto ili je to normalno kod Citroena
p.s.
čim iskopam broj javim,pa ako nekome treba moje iskustvo je ok,sic s dostavom do Rovinja 650kn
 

Rvrado

New member
pa gledao sam i upravo na šinama gdje su zubi imam osječaj da se klima, ali nisam bio siguran jer mi je pukao mehanizam za podešavanje visine tako da je sve klimavo na starom sicu:)
 

onako

New member
Ja sam dao popraviti sjedalo i tapecirat volan kod Vitruma. Volan je dobro napravio, sjedalo, tako tako. Mozda bi Matus bolje odradio.
 

deda

New member
Sranje su zubi,razglođu se i onda sve klima i na kraju se sve polomi,jer je sve od mekanog materijala,a tko bi se zezao da to navaruje,pa brusi,itd.
 

bozo0

New member
Mislim da mi uskoro ne gine popravak vozačevog sjedala, spužva je na par mjesta pukla, a i tkanina je pri kraju.
Ak je neko to popravljao molim da da preporuku za nekog OK majstora u Zg i bližoj okolici.
...na kraju nisam našao polovni sic već sam išao kod lika koji mi je povario šta je trebalo i stavio novu spužvu i sašio kak se spada... i to sve za 350 kn... (nije reklama) :cool:

http://www.njuskalo.hr/servisi-vozila/autotapetarija-oglas-2336560
 

deda

New member
Pitaj na ovom odpadu u Dubravi,oni drže sve francuze,možda se kaj nađe 098 281 732 ili traži na njuškalu,možda netko prodaje koju razbitu u dijelove,.
 
Na vrh