Popravak na kasko. Preporuka za ovlašteni servis

Kayser

New member
Pozdrav.
Imao sam bliski susret sa srnom. C4 spacetourer kupljen prošle god novi. Stradao je prednji dio, branik, lijevi farovi, malo udubljena limarija iznad prednjeg kotaca i Imam od kasko osiguranja dozvolu za zamjenu dijelova i popravak. Znači ovlašteni servis trebam. Auto kupljen u zg, kovinska, emil frey i to mi je prva opcija. Zanima me dali ima netko iskustva s Bauerom u Zaboku koji je ovlašten za citroen po novom i bliže mi je?
 

Kayser

New member
Rade probleme ako nema trupla divljači i dugo traje natezanje s osiguranjem. Uglavnom idem preko kaska pa me zanima dali je bauer pouzdan i dal ima uopće iskustva s citroenima?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Nikada do sada nije spomenut na ovom forumu, a koliko vidim, cca 5 godina radi sa Citroenima.
No sama marka nije tu bitna, tebi treba dobar limar i lakirer sa iskustvom na biločemu :)
 

diegos

Well-known member
Rade probleme ako nema trupla divljači
Ako je samo ovo razlog, imao sam isti slučaj, i nakon natezanja naravno da su isplatili. Ako u policijskom zapisniku piše da je bila divljač onda je bila divljač. ;)
 

Kayser

New member
U biti, sad razmišljam. Preko kaska mi je već odobreno. Da li mogu prijavit i preko lovačkog osiguranja (euroherc)pa tražit lovu na račun(ako odobre) a popravit preko kaska? Jel se to može? Legalno? Imam policijski zapisnik na kojem je naveden i predstavnik lovaca koji je bio na očevidu i izuzete su dlake divljači s auta(nema trupla)
 

szahtila

Well-known member
U biti, sad razmišljam. Preko kaska mi je već odobreno. Da li mogu prijavit i preko lovačkog osiguranja (euroherc)pa tražit lovu na račun(ako odobre) a popravit preko kaska? Jel se to može? Legalno? Imam policijski zapisnik na kojem je naveden i predstavnik lovaca koji je bio na očevidu i izuzete su dlake divljači s auta(nema trupla)
I pare i jare, stara narodna. Na legalan način ne vjerujem da je moguće
 
Na vrh