Popravak ključa - centralno/daljinsko

Miha

New member
Pozdrav,

Zna li itko gdje bi se u Zagrebu (ili bližoj okolici) mogao popraviti onaj dio u ključu koji regulira centralno i daljinsko zaključavanje?

Odnedavno sam vlasnik Citroena C3 ('02.g, slike uskoro u Galeriji) i naravno dobih dva ključa. Jedan je bez daljinskog i on je trenutno u upotrebi, a ovom drugom, za kojeg pitam, su ispala dva, hmmm, nečega (gumb i..?)

No kako slika vrijedi 1000 riječi:

[/URL][/IMG]
 

ZlatkoC4

Well-known member
to je normalna pojava na tim ključevima sa starosti istih. imaš uzeti komplet novo vanjsko kučište kljuća i samo prebaciš pločicu i kljuć u novo kučište.
javiti če se već dečki sa c3 autima več imaš tema o ključevima pa ti budu rekli gdje i koliko ali neke male pare su u pitanju. :grin:

I naravno otvori si temu u moj C3 ti si tamo postaj sve o autu sa slikama:cool:
 

Miha

New member
Zahvaljujem na odgovoru, i nadao sam se da neće sad trebati razna čudesa koja povlače veće financije :)

Ja sam, ne budi lijen, fotkao u nešto malo boljoj rezoluciji taj ključ (iako se razabire problem i u ovoj prvoj magli), pa ću staviti i tu fotku…a predstavljanje auta stiže uskoro ;)

Znači, neće biti potrebno do ovlaštenog?

[/URL][/IMG]

EDIT: da, puno je bolja rezolucija :meh:
 

Miha

New member
Hvala na infu! :palac-gore:
Skoknut ću do njih jer sumnjam da bih DIY metodom uspio (sudeći po stanju ključa i tim rupama na njemu).
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Prvi put čujem za tako nešto. Nekako sumnjam da se kod može sam od sebe mijenjati...
 
Na vrh