Pomoć pri kupnji

Mirage

Well-known member
Ja sam u traženju još jednog vozila ovo izgleda na papiru kao dobra ponuda ovaj iz Zagreba. A prodavač ili je poeta ili je pravi trgovac.
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ne vidim problem. Ako je scenarij sličan, nebi bio prvi koji takav auto koristi samo za duža putovanja, izlete... a za po gradu imaju Clia, skuter, tramvaj, bicikl, cipelcug...

Pretpostavljam da kroz 2020. i ovu godinu nije puno napravio, pa to ispada cca 13tkm godišnje, najnormalnija kilometraža.

Rađe nek ga ode neko pogledati i dovući na forum, nego da laprdamo :)
Cutac Cutac, ti nisi još u šemi karavana automatika?
 

e16

New member
Tacno ne mora znaciti da je obisao planetu 10x za 10 godina. Vecina auta sigurno jeste i kilometri su im podmladjeni ali sigurno ima i izuzetaka, sto ne bi bilo
 
Posljednje uređivanje:

Cutac

Prèkaroš
Nisam, ja sam u šemi T5 ili T5.5 dizela automatika sa 8 sjedala.
Znači sljedeće uzimam ili 135i ili Multivan, zavisi jel dobijem veću plaću ili dijete.
 

Brruno

Well-known member
Postoji 100kw (101 i 104 , tj 136ks i 140ks) euro 4 motor. Vise manje su to motori do 2010-cak neki 2011 do facelifta sredinom godine. 120kw ne postoji euro 4.
 

Kanader

Active member
Jedno brzinsko pitanjce. U pitanju je 2.0hdi iz 2012. god. Koliko ključeva se do ije s autom i ima i neka dodatna code kartica ili neka za navigaciju, radio? I na koliko se km ili vremenski radi veliki servis?
 

BillySRB

Member
Raja vidim gore je neko vec pomenuo osvezivace za auto. Imate preporuku za neki dobar i dugotrajan, samo da nisu slatki tipa miris zvake ili jagode. Volim mirise tipa black kristal i slicne, prijatne osvezivace. Sve i svasta sam probao, traje par dana ( i u tih par dana se jedva dise u autu, iako nije ceo otvoren) i posle toga vise ne mirise.
 

Ap0qalypto

Homo sapiens
Donator foruma
Ako imaš Picasso, na centralnoj konzoli imas fabricki miris. Samo uzmi ulozak, imas ga u PCgroup iz Petrovaradina. Ceka se cini mi se 10 dana da stigne.
 
Na vrh