Pomoć pri izboru motora za C2

alen-saxo

New member
dakle mislim u dogledno vrijeme uzet c2 gledo sam hdi i benzince sad posto nisna neki koji prelazi mnogo kilometara pa i nije mi prijeko potreban dizel zanima me vase misljenju koji motor izabrat potrošnja,servisi.
 

alen-saxo

New member
evo danas sam cacka po njuskalu i vidim da svi vtr ovi imaju tip tronic i ono odma mi je san pao u vodu koji in je ****c to trebalo da u sportski auto stavi tip tronic :confused::confused:
 

Marko

Well-known member
uzmi ti lipo vts 1.6 i poštedi sebe muke! da ne bi kasnije razmišlja: "...a zašto nisan uze 1.6, a moga san... " :)
 

alen-saxo

New member
pa uzet cu 1,6 sad je jedino problem dal vtr il vts naravno uzeo bi vts al njih nema ispod 5 5.5 tisuca eura dok vtr ima za 4
 

Marko

Well-known member
pa uzet cu 1,6 sad je jedino problem dal vtr il vts naravno uzeo bi vts al njih nema ispod 5 5.5 tisuca eura dok vtr ima za 4
Počni lagano tražiti, ne moram ti govoriti da su dan-danas nažalost oglasnici puni svega i svačega... Za godinu dana potrage možda nađeš dobrog! ;)

Evo, pitaj Ciki-ja dali ti želi prodat svog - njegov je vrhunski i sve da sam da proda! :D

svi grijese, citroen vise nego svi
citroen bi trebao učiti na tuđim greškama, a ne na svojima... ;)
 

1587 VTS

New member
dakle mislim u dogledno vrijeme uzet c2 gledo sam hdi i benzince sad posto nisna neki koji prelazi mnogo kilometara pa i nije mi prijeko potreban dizel zanima me vase misljenju koji motor izabrat potrošnja,servisi.
Ako C2, onda 1.6i 16v VTS :cool:
 
Na vrh