Pluriel

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
svaki put preletim preko ovog podforuma i uvijek pomislim da ne znam kad sam zadnji put vidio Pluriela. :)

Zadnji put sam vidio jednog narančastog prije dvije godine u Šibeniku.

Je li ga to samo naše tržište nije prepoznalio ili što? :confused:

Olaf

New member
ima ih ali malo...

krov na tom autu je promasaj...

ima kod mene jedan OS rege koji stranka nije preuzela vec mjesecima...

ghorvat

Active member
Donator foruma
Jel ono Æiro bil kupil jednog,ak se ne varam..:D:D
Je! LOL

Ali Æiro je i stari Citroenaš. Znam da je pričao kako je prvi put ševio u DS-ici ili tako nešto. ROFL Bio je negdje u novinama interviw s njim u kojem je to izjavio. Znam da se bio i slikao ispred tog svojeg DS-a. Ako dobro pamtim, mislim da je čak bio smeđi.

ima kod mene jedan OS rege koji stranka nije preuzela vec mjesecima...
:whistling::whistling:

deda

New member
Taj auto je totalni promašaj,nije samo krov u pitanju,koji je bez veze i nepraktičan,nego je karoserija preteška i uvija se kada se autom prelazi preko neravnina i troši ko blesav i niš nejde.

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Taj auto je totalni promašaj,nije samo krov u pitanju,koji je bez veze i nepraktičan,nego je karoserija preteška i uvija se kada se autom prelazi preko neravnina i troši ko blesav i niš nejde.
Slažen se. Očaj od auta. Ženina prijateljica je bila uzela takvog po modelu, ajme baš je "sladak", ali i zbog boje, te famozne narančaste koja joj je odgovoarala za reklamu frizerskog salona. :D Auto je pojava, ali je motor očaj. Vuče slabo ka nakrcan kombi. I teži je od "originalnog" modela, kao i svaki CC zbog konstrukcijske kompenzacije krova u podu.

deda

New member
Kad sam s njim prelazio preko tramvajske pruge ,karoserija se toliko uvija da sam mislio da će mi ispast šoferšajba,na očigled se frče,katastrofa.

Na vrh