Plastika oko mjenjača koja drži ukrasnu kožu

Krky

Lakerski profesionalac
gdje mogu nabavit plastiku promjera otprilike 25 cm koja drzi ukrasnu kozu oko mjenjaca ? ima zubove na sebi koji su mi pukli !?

Upravo sam neki dan ja sebi to slagal, upalo mi je sve u nutra pri čiščenju interijera:D
treba onaj bijeli prsten namijestiti u onu gornju plastiku gdi su prekidači za podizanje stakla, malo je zeznuto al ide, treba odštekati đekove od podizača stakla i upaljača...
to na otpadu možeš nači.
 

mario5691

New member
Upravo sam neki dan ja sebi to slagal, upalo mi je sve u nutra pri čiščenju interijera:D
treba onaj bijeli prsten namijestiti u onu gornju plastiku gdi su prekidači za podizanje stakla, malo je zeznuto al ide, treba odštekati đekove od podizača stakla i upaljača...
to na otpadu možeš nači.
ma ko zna koja je to .....:) udarila nogom pa su ti svi plasticni zubovi pukli,ugl.kad budem na kompu pa cu stavit sliku na sta tocno mislim ;) ;)
 

mario5691

New member
hhahahahahahhahahahah ;)
-nema na ebay-u trazia sam
-precrtavanje na karton hahah
-hvala na slici,da na to sam mislia
-tribam se sitit koja je tad bila ic cu joj na vrata
 

Krky

Lakerski profesionalac
kod mene je ova plastika u cijelini, a gumu oko mjenjača drži jedan bijeli okrugli okvir, kao obruč koji je ispod te gornje plastike i pričvršćuje gumu sa nutarnje strane pritiskom u samu tu plastiku, drže ga mi se vidi 4 male capice..

 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
kad ima kožu oko mjenjača a ne manđetu od stojadina
Ova gumena manžeta je puno lakša za održavanje. ;)

Što se tiče plastike, zanimljivo da je na eBayu nema, ali ima budalarija kao što je ručica mjenjača u obliku teniske loptice, nogometne lopte i sl. i to baš prilagođene na C3. :wtf: :D
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ova gumena manžeta je puno lakša za održavanje. ;)

Što se tiče plastike, zanimljivo da je na eBayu nema, ali ima budalarija kao što je ručica mjenjača u obliku teniske loptice, nogometne lopte i sl. i to baš prilagođene na C3. :wtf: :D

je, moja je kugla odozgo pofarbana na srebrno kak i rukohvati na vratima, kvake i gumbić na ručnoj, pa se od 2004g pol kugle zlizalo, pa sam neki dan sa nitrojem opral celu kuglu, tak sa je sad bijela:D:cool::p
 
Na vrh