Pjesme s mobitela

Milosh

Test
Otkud mu struja?
Otkud poželiš, npr. sa upaljača dovedeš struju na jedan auto punjač i iz njega usb-om napajas risiver. Mogućnosti su velike kad si spreman razmišljati malo "out of the box"...

Da vidis sta sam ja bio napravio kao prvo rješenje na Focusu (budem napisao uskoro), mogu se kladiti da to većini ne bi palo na pamet.

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

Milosh

Test
Kako kome. Meni svakako lakše nego svakodnevno gledati kablove po kabini. ;-)

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

Cutac

Prèkaroš
Ja imam kabel koji se mota oko mjenjača, ručne, sjedim na njemu i tako već godinama :D
Ja definitivno nisam jedan od urednijih ljudi :whistling:
 

toma

Active member
Da ne otvaram novu temu, jel postoji za moj clarlon rd3-01 (model: PU2472B(L)) taj aux il usb il kombinacija i s usbom i auxom :D hvalaa
 

Cutac

Prèkaroš
Mora biti sve tocno i neosteceno, ali nered me ne smeta. Ispod nereda sve mora biti sto je bolje moguce. A preko toga ima raznog smeca posvuda, bitno da ne zvecka u voznji :D
 

toma

Active member
Ti ćeš za MaxTV pa ćeš završiti s pretplatom
Šljiviš njih vip je zakon za uzet im uređaje xD tab s2 za 500 kn (bez mjesčne naknade za uređaj) s6 edge za 40 kuna :D:D:D:D) i tak...tarifa od 400 kuna za 150 ....
 

Cutac

Prèkaroš
E, stavio AUX kabel, aktivirao, radi, ali potrebno ga je jako navrnuti da se išta čuje(tipa 25 od 30, a inače na 10 od 30 grmi sve).
Koji bi mogao biti razlog?
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Koliko sam ja shvatio, to je spoj za cd changer ili sličan uređaj koji dolazi sa pojačalom... e sad, mi kemijamo pa na to direkt spojimo mobitel ili mp3 player.
Riješenje ti je na tu žicu ubaciti mini pojačalo koje sam spominjao.
 

Cutac

Prèkaroš
Ali nalazio sam na forumima ljude koji su na RD4 ubacili isti taj kabel i nije bilo pretiho.
Našao sam par pojačala sa baterijama za 60-ak kuna.
I ako je vjerovati ovome, nije isti konektor za AUX kabel i CD Changer. E, i ona neka slobodna žica (https://www.citroenforum.hr/144862-post347.html) nije od CD Changera jer niti ispod naslona za ruke niti ispod središnjeg tunela nema kabela koji ide do radija.


U pravu si, treba pojačalo.
 
Na vrh