PITANJE: Jedna tema u kojoj bi bili navedeni dobri i pouzdani servisi

vborovic

C5 modifikator
Osvježavanje ovisi o više ljudi, pojedinac si teško sam može pomoći ... pored toga, ja mogu tvrditi da je X servis odličan, ti ćeš tvrditi da je taj isti servis sve samo ne odličan (npr. CIB koji je nekako aktualan u zadnje vrijeme) ... dosta ovisi i o samom konkretnom mehaničaru kao izvršitelju radova ...
 

Brruno

Well-known member
Bas zato. Ljudi imaju razna iskustva s istim servisom. Dobro je sve na jednom mjestu napisati pa se recimo orijentiras prema iskustvima. Recimo meni je CIB izvrstan sto se tice ljubaznosti, prijema,dogovora, mozda i servise radi odlicno prema iskustvima korisnika ali eto ima par dosta vecih kikseva koji korisnicima izvlaci pozamasnu svotu a i dalje ostaje kvar/problem pa je dobro informirati ljude na sta da pripaze. Ne samo za CIB eto cujemo i za druge servise. Ali u pravu si. Trebaju svi sudjelovat. Ali idemo_OT mozda nije ovo tema za raspravu
 

vborovic

C5 modifikator
Daklem, ovak nekak sam zamislio na Gmap-su prikaz servisa ... molim Vas da ne visite sad po tome previše: niti su postojeći zapisani u kamenu, niti je to sve nešto relevantno, ali čisto kao kostur ... za prikaz Vam ne treba Google account, a ako ga i imate, ne morate biti logirani ... komentari, kritike i prijedlozi su dobrodošli ... karta bi služila kao indeks, a o svakom servisu bi se napisao jedan post sažetka (u kojemu bi se iskustva korisnika posebno upisivala), kao i zahvale komentari (pozitivni i negativni) ... dakle, u temi se ne bi postalo od strane korisnika, samo admini bi to radili (čisto radi preglednosti), a komentari članova bi se slali PM-om meni (koje bi onda ja stavljao u post) ... karta sama po sebi daje elegantan pregled gdje je što najbliže, kategorizaciju, mogućnost uključivanja/isklljučivanja po kategorijama, zumiranje ... i svaki zapis ima svoje kontakt podatke (to sam također sam unio) ... da ne duljim, the link:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=12isgjZiBVQt6OEnWEW6VTHVTQ8U&ll=46.0132913246943,16.38302724999994&z=10
 

vborovic

C5 modifikator
E sad, odmah pitanje, dal stavljamo samo one koji mogu izdati račun ili i fuš majstore? Meni osobno svejedno, ak ljudi to žele, ali ne bi htio da navedemo u karti npr. Barba Auto, a onda čovjek dođe tam i skuži da je to nekakva kućna radiona u pol kvadrata i onda se vrati na nas zašto je takav na popisu ...
 

Brruno

Well-known member
I fuš majstori bi trebali biti na popisu ako su dobri. Recimo trazim odlicnog majstora koji se kuzi u mijenjace i zelim promijeniti ulje. Svejedno mi je jel fus. Samo da je dobar u svom poslu. Znam da je fus rizik ako nesto podje po zlu,ali tesko ces nesto izvuc i od ovlastenog/neovlastenog ako se nesto desi
 
Na vrh