Picasso 2017 1.6 120ks i potrosnja dizela

Milosh

Test
Evo ti prosjek vožnje od 8000 km, prema računici prosječna brzina je oko 40 km/h. Otprilike 60% međugradska, 20% gradska i 20% autoput. Isti motor. Potrošnja od čepa do čepa (dugo mjerno i praćeno) je 6l.

PXL_20231129_053701331.jpg
 

Srdjan_Va

Member
Evo ti prosjek vožnje od 8000 km, prema računici prosječna brzina je oko 40 km/h. Otprilike 60% međugradska, 20% gradska i 20% autoput. Isti motor. Potrošnja od čepa do čepa (dugo mjerno i praćeno) je 6l.

Pogledajte privitak 8547
Koji je ovo auto? Ako kod mene postoji neki problem, sta moze biti uzrocnik istoga?
Evo otvorenog puta :D
Pogledajte privitak 8549
U ponedeljak sam imao medjugradsku voznju sa pezo 308 1.6 92ks, prosecna brzina je bila mozda 60km/s ma da se vise gazilo, kada sam dosao kuci potrosnja je bila neverovatnih 3.6L, toliko nikada nisam imao do sada....al zato pikaso deeere sa potrosnjom..
 

pepidos

New member
Zdravo drugari. Hajde iznesite svoja iskustva sa potrosnjom Vaseg picassa u gradskoj voznji. Kad kazem grad, mislim na onaj grad koji cesto ima semafore, gde ne vozis vise od 50km/h. a jedan od vaznih parametara je spoljna temperatura, pa cemo tako uzeti sad ovo vreme koje je oko 10C*.. Hvala, pozdrav
Potrošnja goriva po putnom računalu nemora biti točna i uglavnom pokazuje manju vrijednost od stvarne jer na nju utječe više parametara. Ako želite biti sigurni u potrošnju onda instalirajte na mob aplikaciju Fuelio, unesite sve podatke koje vas traži i pokušajte uvijek točiti do čepa idučih nekoliko tankova. Aplikacija će vam dati točne podatke a sa njom možete dodavati i druge troškove i pratiti puno toga
 
Na vrh