Panorama krov

C.ST

New member
Planiram kupiti C3 iz 2011 god.
Auto ima panorama krov.
Ima li netko iskustva s time?
U slučaju nekog oštećenja stakla koliko košta zamjena tog stakla?
 

Colnago

Active member
Donator foruma
Planiram kupiti C3 iz 2011 god.
Auto ima panorama krov.
Ima li netko iskustva s time?
U slučaju nekog oštećenja stakla koliko košta zamjena tog stakla?
Problem je sa suncem , crni stakleni krov je minus od kada ga imam - moja greška nisam razmišljao kada sam kupovao , ukoliko držiš auto u garaži tokom dana tada je O.K , računaj da je od 5 do 10 mjeseca krov vruč na suncu :mad:
 

modrishark

New member
Za zamjenu stakla ne znam, no slažem se u autu je vruće po ljetu zbog tog staklenog krova. Osigurao sam staklo preko auto osiguranja i još kasko, valjda će nešto značiti ako se dogodi nešto.

No meni su jučer pukle plastike koje drže tkaninu, koliko vidim motor je ok i radi, samo su popucale plastike. Moj je C4 Picasso 2015 i sad gledam za popravak, dal je netko imao iskustva da sam to popravlja ili dao popravit? Vidim da ne postoji cijela sajla s tim nego se mora rezat i nadoštukat stara?
Primjer na slici.

1642165088032.png
 

bono

Active member
imam iskustva s promjenom panorame u carglassu preko osiguranja na DS5. jedno prijepodne bio sam s kolegom. nije platio niti lipe. ne znam koje osiguranje.

imam isto panoramu crnu ili zatamljenu kako već na DS5. ljeti otvorim dvoja ili troja vrata i upalim klimu ak je na suncu počekam 2min ukrcamo se i to je to. u vožnji klima na 23°-24° s malom djecom super. s tim da otraga znam zatvorit ili usmjerim prema dolje da im ne puše direkt i imam one fiksne zavjese ljeti, zimi ih skinem na zadnjim vratima i haubi (sastoje se od 8komada).
 

mengela

Well-known member
Donator foruma
Za zamjenu stakla ne znam, no slažem se u autu je vruće po ljetu zbog tog staklenog krova. Osigurao sam staklo preko auto osiguranja i još kasko, valjda će nešto značiti ako se dogodi nešto.

No meni su jučer pukle plastike koje drže tkaninu, koliko vidim motor je ok i radi, samo su popucale plastike. Moj je C4 Picasso 2015 i sad gledam za popravak, dal je netko imao iskustva da sam to popravlja ili dao popravit? Vidim da ne postoji cijela sajla s tim nego se mora rezat i nadoštukat stara?
Primjer na slici.

Pogledajte privitak 4990
pokra89 pokra89 je imao problema s tim, mislim da još nije rješio, te djelove je nabavio, al to treba zavarit i rastavit pun q plastičurina
 
Na vrh