Pali se brisač kod otvaranja gepeka

Damaj

Active member
Pozdrav svima..
Ljudi sto je razlog kada otvaram bunker pali mi se brisac c4 1.4
Možda ti se gubi masa stražnjeg brisača. Kada otvoriš zadnju haubu stražnji brisač nema mase i nemoguće ga je uključiti. Možda kada otvaraš bunker brisač dobije masu na trzaj i odradi svoje.
 

htisaj

New member
Ja imao isti problem na svom C4 coupe 1.6 HDI. Žice koje izlaze iz karoserije i ulaze u vrata su bile oštećene. To ti je ona gumena naborana cijev koju vidiš na gornjem djelu, tu ti prolaze žice za vrata. To probaš navući i ispod su mi bile žice oštećene i jedna žica potrgana (loš materijal izolacije), nakon što je to sanirano sve je bilo ok.

Pozdrav.
 

klaric

New member
Ja imao isti problem na svom C4 coupe 1.6 HDI. Žice koje izlaze iz karoserije i ulaze u vrata su bile oštećene. To ti je ona gumena naborana cijev koju vidiš na gornjem djelu, tu ti prolaze žice za vrata. To probaš navući i ispod su mi bile žice oštećene i jedna žica potrgana (loš materijal izolacije), nakon što je to sanirano sve je bilo ok.

Pozdrav.
da to je sigurno,i meni je tako bilo problem u žicama
 

spiker

Vozikam se
Ja imao isti problem na svom C4 coupe 1.6 HDI. Žice koje izlaze iz karoserije i ulaze u vrata su bile oštećene. To ti je ona gumena naborana cijev koju vidiš na gornjem djelu, tu ti prolaze žice za vrata. To probaš navući i ispod su mi bile žice oštećene i jedna žica potrgana (loš materijal izolacije), nakon što je to sanirano sve je bilo ok.

Pozdrav.
Točno su ti ljudi rekli. Na mom C4 je isto bilo. Izluđivalo me to, a ono ipak bio nekvalitetno napravljen taj pregib gumene cijevi u kojoj su žice.
 

megi

New member
Ja imao isti problem na svom C4 coupe 1.6 HDI. Žice koje izlaze iz karoserije i ulaze u vrata su bile oštećene. To ti je ona gumena naborana cijev koju vidiš na gornjem djelu, tu ti prolaze žice za vrata. To probaš navući i ispod su mi bile žice oštećene i jedna žica potrgana (loš materijal izolacije), nakon što je to sanirano sve je bilo ok.

Pozdrav.
ja ne mogu prtljažnik otvorit jer je isto pukla žica na tom gumenom pregibu.. već sam jednom lemio alio opet je otišlo pa bi sad trebao cijelu žicu provuć na tom pregibu.. jel zna netko kako otvorit prtljažnik s unutrašne strane?
 

AX-ja

èudo jedno
ja ne mogu prtljažnik otvorit jer je isto pukla žica na tom gumenom pregibu.. već sam jednom lemio alio opet je otišlo pa bi sad trebao cijelu žicu provuć na tom pregibu.. jel zna netko kako otvorit prtljažnik s unutrašne strane?
prebaci straznji sic uvuci se u bunker,imas jednu malu rupicu u plastici kraj brave,u nju gurni tanku kacavidu i otvorit ces bunker,
uzmi si neku bateriju da bolje vidis.
 
Na vrh