P20A2

szahtila

Well-known member
DeNOx system circuit
Bleed fault
Htio sam sa FAP aplikacijom provjeriti lkad je odrađena regeneracija ,a dočekalo me ovo.
auto ide ok,šta da očekujem u bliskoj budućnosti?
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Bojim se da te čeka zamjena kompletnog sustava, ali da-bog-da ja krivo prorokujem...
PS: FAP aplikacija neće pomoći kod ovako specifičnih i "dubinskih" zahtjeva. Samo Diagbox!
 

szahtila

Well-known member
Bojim se da te čeka zamjena kompletnog sustava, ali da-bog-da ja krivo prorokujem...
PS: FAP aplikacija neće pomoći kod ovako specifičnih i "dubinskih" zahtjeva. Samo Diagbox!
Bude li dotle došlo, ne mijenjam ništa. Maknut ću to i dignuti snagu na cca 100 ks(sada ima 75) tvorničkom mapom od jačeg modela. Diagbox imam godinama(u 10-tak godina imao sam 5 PSA vozila) ,ovu FAP aplikaciju sam nabavio čisto radi brzog pregleda da li radi ili ne regeneracija
 

szahtila

Well-known member
Ima smisla!
Javi kako je ispalo...
Danas odrađena diagnostika,testovi svega šta se može aktivirati i sve radi ok,osim grijanja rezervoara i testa curenja.drugi vikend slijedi provjera cijevi uree koja prolazi iznad mjenjača jer je tu uočeno nekakvo curenje,a nije ulje.Nakon toga ide rezervoar dole da se vidi šta je sa tim grijačem i onda konačna odluka.Uglavnom pumpa radi i tlači na 5.8 bara što bi trebalo biti ok.Injektor dozira odgovarajuću količinu i ne curi kad je zatvoren.
Da li netko ima električnu šemu Adblue sistema,čika google se baš nije iskazao?
 
Na vrh