• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

P: C-elysee HDI (prodano)

Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.

kekec01

Member
Prodajem C-elysee 1.5 HDI 100 2021. Ima trenutno cca 38000km. Metalik sive je boje. Oprema je Feel plus dodatno tablet, zadnji podizači stakla, naslon za ruku između prednjih sjedala, možda još nešto. Prvi sam vlasnik (u stvari supruga jer je ona bila kreditno sposobna) i jedini vozač. Ide na čeličnim felgama sa dva seta skoro novih guma. Ima ugrađene amortizere prednje haube i amortizer vrata prtljažnika te zavjesice kotača (blatarice). Rega do 18.02.2023. Cijena je 110 000kn. Auto sam slagao sebi ali eto, nikad ne znaš što život nosi. Auto je prije 1000km bio na remapu u CitiuS-u i sada ide puno bolje. Garancija na mapu je dvije godine. Po želji ga mogu odvesti da se vrati na tvorničko stanje ako kupac želi. Ugrađeni su bolji zvučnici koji su uspjeli stati u otvore, tvornički idu uz auto. Ugrađen je i Android retrovizor sa prednjom i zadnjom kamerom, nije neke kvalitete ali posluži kod parkiranja unazad. Prednje kočnice su bile loše već iz tvornice tako da sam prije cca 3tkm stavio nove Brembo Max diskove i Jurid pločice. Auto je u top stanju i smatram da je prilika za kupovinu. Cijena je više-manje ta koja je.
Dodatno po dogovoru možete od mene kupiti alu felge 15" sa novim ljetnim gumama vožene jednu sezonu, nisu originalne ali imaju Citroen čepove i idu sa novim vijcima za alu felge.
Također imam i sve potrebne dijelove za preradu zadnjih kočnica sa bubnjeva na diskove. Nema kemije jer je sve plug&play, samo treba predložiti. Fale samo sajle od ručne.
Zbog prirode posla molim kontakt porukom ili na WhatsApp. 095 806 2174

Živjeli ljudi!!
 

Prilozi

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Prodajem C-elysee 1.5 HDI 100 2021. Ima trenutno cca 38000km. Metalik sive je boje. Oprema je Feel plus dodatno tablet, zadnji podizači stakla, naslon za ruku između prednjih sjedala, možda još nešto. Prvi sam vlasnik (u stvari supruga jer je ona bila kreditno sposobna) i jedini vozač. Ide na čeličnim felgama sa dva seta skoro novih guma. Ima ugrađene amortizere prednje haube i amortizer vrata prtljažnika te zavjesice kotača (blatarice). Rega do 18.02.2023. Cijena je 110 000kn. Auto sam slagao sebi ali eto, nikad ne znaš što život nosi. Auto je prije 1000km bio na remapu u CitiuS-u i sada ide puno bolje. Garancija na mapu je dvije godine. Po želji ga mogu odvesti da se vrati na tvorničko stanje ako kupac želi. Ugrađeni su bolji zvučnici koji su uspjeli stati u otvore, tvornički idu uz auto. Ugrađen je i Android retrovizor sa prednjom i zadnjom kamerom, nije neke kvalitete ali posluži kod parkiranja unazad. Prednje kočnice su bile loše već iz tvornice tako da sam prije cca 3tkm stavio nove Brembo Max diskove i Jurid pločice. Auto je u top stanju i smatram da je prilika za kupovinu. Cijena je više-manje ta koja je.
Dodatno po dogovoru možete od mene kupiti alu felge 15" sa novim ljetnim gumama vožene jednu sezonu, nisu originalne ali imaju Citroen čepove i idu sa novim vijcima za alu felge.
Također imam i sve potrebne dijelove za preradu zadnjih kočnica sa bubnjeva na diskove. Nema kemije jer je sve plug&play, samo treba predložiti. Fale samo sajle od ručne.
Zbog prirode posla molim kontakt porukom ili na WhatsApp. 095 806 2174

Živjeli ljudi!!
Svaka čast za opis, ali gdje su slike?
 

kekec01

Member
Update....auto je svježe registriran do 18.02.2024. Ugrađena je unutarnja obloga haube koju C-elysee tvornički nema. Auto dolazi sa računom od kupovine, dva originalna ključa, knjigama i servisnom knjižicom. Slike i dalje nemam jer za slikanje bih ga volio malo bolje urediti a to ne uspijevam zbog nedostatka vremena. Ali slobodno se dođe pogledati i isprobati. Toliko prljav nije. Ili Vam ga dovezem ako niste mobilni. Nakon remapa sam resetirao brojač parcijalne kilometraže i od tog dana sam napravio 2000+ km i prosjećna potrošnja je 5,3 litre kakva je bila i prije remapa. Ali auto ide osjetno bolje, osjeti se da ima snage, točno kako i treba. Cijena je okruglih 15000€. Auto je pod garancijom još dvije godine ili narednih 40 tkm, ovisi što prije nastupi. Zbog prirode posla molim kontakt porukom ili na WhatsApp. 095 806 2174 Krećem se na relaciji Sesvete - Savska ali nije problem ni druga lokacija uz dogovor.
Nenadano je uletio jedan auto, naravno. Auto ide za 14000€. :)
 
Posljednje uređivanje:

kekec01

Member
Bump. Oglas je još uvijek aktualan, slaganje novog auta se malo odužilo pa se nisam žurio sa prodajom. NIje još gotov, trebao bi biti kroz 15 dana, nadam se. C-elysee tuče kilometre kao veliki. Sada ima cca 46000km+. Od remapa napravljeno preko 8000km i prosjek potrošnje je pao na 5.0 l/100km. Bio sam ga lijepo oprao za slikanje ali sam morao na put, bila djeca u autu i propalo sve. Auto ide sa alu felgama i ljetnim gumama i čeličnim felgama sa zimskim gumama, dva seta vijaka za jedne i druge felge, dva seta tepiha, tepihom za centralni tunel između dva zadnja tepiha, kadom prtljažnika. Zadnji servis obavljen u 01.2023 pred registraciju na cca 37000km. Tehnički je bio u 02.2023 i nikakvih problema zbog remapa nisam imao. Sada ću u vlastitoj režiji zamijeniti ulje i filter (original) jer to radim svakih 9-10 tkm. Nije trošak a puno znači. Cijena je podložna dogovoru. Tko želi dobar, pouzdan i provjeren auto od prvog vlasnika, bez ikakvih skrivenih mana, ovo je taj.
 

szahtila

Well-known member
Bump. Oglas je još uvijek aktualan, slaganje novog auta se malo odužilo pa se nisam žurio sa prodajom. NIje još gotov, trebao bi biti kroz 15 dana, nadam se. C-elysee tuče kilometre kao veliki. Sada ima cca 46000km+. Od remapa napravljeno preko 8000km i prosjek potrošnje je pao na 5.0 l/100km. Bio sam ga lijepo oprao za slikanje ali sam morao na put, bila djeca u autu i propalo sve. Auto ide sa alu felgama i ljetnim gumama i čeličnim felgama sa zimskim gumama, dva seta vijaka za jedne i druge felge, dva seta tepiha, tepihom za centralni tunel između dva zadnja tepiha, kadom prtljažnika. Zadnji servis obavljen u 01.2023 pred registraciju na cca 37000km. Tehnički je bio u 02.2023 i nikakvih problema zbog remapa nisam imao. Sada ću u vlastitoj režiji zamijeniti ulje i filter (original) jer to radim svakih 9-10 tkm. Nije trošak a puno znači. Cijena je podložna dogovoru. Tko želi dobar, pouzdan i provjeren auto od prvog vlasnika, bez ikakvih skrivenih mana, ovo je taj.
Na koliko je remap?
 
Status
Nije otvoreno za daljnje odgovore.
Na vrh