Ovjes i letva volana (zapinje kod okretanja)

lukarak

New member
Pozdrav!

Imamo C4 sredina 2008. godine, 38k km.

Buduci da ima one 17'' felge, mislim da su od nasih glupih cesta otisli seleni.
Ima netko za preporucit dobrog mehanicara da to zamijeni.

Inace, primjetio sam da dok na mjestu ili pri malim brzinama okrecem volan, nesto kao zapinje. Lagano se osjete trzaji na volanu, kao da nesto zapne, pa onda popusti i tako svakih recimo 15 stupnjeva okretanja. Jel to moze biti problem s letvom volana? Ima li tu nekih preporuka za servis koji bi to pogledao?

Hvala
 

Konrad

New member
po cemu ti mislis da su otisli seleni? seleni odlaze nakon 100 000 na tom autu, ako ne i vise...

odlaze krajnici no jos vise odlaze dokrajnici jer su jadno napravljeni i ne podnose nase ceste

ovo zapinjanje bi prije bilo nesto sa stupom volana po meni, mozda se varam
 

lukarak

New member
po cemu ti mislis da su otisli seleni? seleni odlaze nakon 100 000 na tom autu, ako ne i vise...

odlaze krajnici no jos vise odlaze dokrajnici jer su jadno napravljeni i ne podnose nase ceste

ovo zapinjanje bi prije bilo nesto sa stupom volana po meni, mozda se varam
Ne znam, mozda i nije, al simptomi su slicni kao kad su mi na Mondeu odlazili seleni, pa sam zato napisao. Mozda je svasta. Ovih 40k je napravljeno gotovo iskljucivo po Zagrebu, za sto mislim su ipak tezi uvjeti od neke otvorene glatke ceste.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Ne znam, mozda i nije, al simptomi su slicni kao kad su mi na Mondeu odlazili seleni, pa sam zato napisao. Mozda je svasta. Ovih 40k je napravljeno gotovo iskljucivo po Zagrebu, za sto mislim su ipak tezi uvjeti od neke otvorene glatke ceste.

Ela ti možda ideš na ribičiju sa njim na rakitje?
Po onom makadanu?
Èini mi se da sam te videl par puta:whistling:
 
Na vrh