Otvori za prozračivanje

Randy5

Active member
Da ne otvaram novu temu; u petak navečer upalio Seksića nakon dvotjednog stajanja. Ubrzo me je neugodno iznenadio neugodan smrad iz ventilacije.
Skinuo sam plastiku kod prostora motora i našao rupicu na zaštitnoj spužvi:



Pretpostavljam da mi je crkla neka zvijer do koje na žalost ne mogu iako sam uspio skinuti i plastično crijevo ispod pretinca za rukavice.

Pitanje: - hoće li zaista smrad nestati u dogledno vrijeme kako me uvjerava moj mehaničar;
- postoji li koje mjesto, rel. lako dostupno, koje bi životinja voljela izabrati za posljednje počivalište;
- ima li netko šemu ventilacije? Mrzi me da se prijavljujem na Saxperience samo zbog te sitnice.

Hvala
 

AX-ja

èudo jedno
pa dali ce smrad nestati i sto je unutra to ne znam,ali najjednostavnije ti je da ispod pretinca od suvozaca skines ventilator kabine i pogledas jel ima sta iako bi to cuo kad ukljucis puhanje.
al ta rupa na spuzvi ti direktno vodi do ventilatora,nije nikakav problem skinut ga
 

Randy5

Active member
Kad sam skinuo plastičnu cijev od ventilatora do središnjeg razdjeljnika zavlačio sam ruku koliko mogu s jedne i druge strane. Zatim sam uključio ventilator, nije smrdjelo tako da sam isključio mogućnost izvora smrada na tom dijelu.
 

AX-ja

èudo jedno
onda ti nije nista,jer kroz ventilator ne moze nista proc,jer krila od ventilatora prijece prolaz.
eventualno list il tako nesto
 

Randy5

Active member
Iskoristio sam sunčano popodne i rastavio neke dijelove:






Pitanje: Ako uspijem otkopčati ovih nekoliko kopči označenih crvenim, hoće li mi se proliti kakva tekućina (jer sam na dnu osjetio kapljicu bez mirisa - za okus nisam se mogao natjerati da probam) ? Naime, mislim da je životinjica skončala baš na tom dijelu.
Kako da rastavim kopče a da ne strgam plastiku?
 
Na vrh