Otpao zadnji brisač

NodiSa

RajvoSa
Raja,
Nevjerovatno... Maloprije zatvaram gepek i samo otpade zadnja metlica zajedno sa plastikom i nekakav feder.
Jel se kome sta ovako slicno desavalo i mozel se za ovo povlaciti garancija...
Sutra automatski u servis da vidim mogul sta napraviti... Ovako mi se niti sa jednim autom nije desavalo... Cak i neki dan prednje prskalice prvo nisu radila a onda naprasno proradi...
Krece lagano razocaravanje i razmisljanje u pravcu mozel jos sta otpasti na novom autu...
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Znači nije ispao sa osovine, nego je ručica pukla?

Meni se na C3 to desilo sa jedno 6god starosti, al sam si sam kriv jer je metlica bila zaleđena na staklu, a ja nestrpljiv.

Stotinjak kn je zamjenska, ja se nebi zezao sa ovlastenim. Al probaj, zasto ne
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Maloprije zatvaram gepek i samo otpade zadnja metlica zajedno sa plastikom i nekakav feder.
Prvo sam mislio da ti je otpala ruka brisača. :D Meni se čini da ti je netko pokušavao skinuti metlicu, pa nije dovršio "posao", nego ju je samo slomio/iskrivio/oštetio.
 

NodiSa

RajvoSa
Eh sta god da bilo... ja moram pohvaliti sarajevski Citroen jer su jutros na prvu narucili komplet dio koji ce se zamjeniti u sklopu garancije...
Nisam slikao, bilo mi mrsko, ali vidi se kod onog velikog sarafa da je plastika nesta malo iskrivljena prema dole i da je napukla... od cega god... ne znam al ne vjerujem da je neko nesta pokusavao i da ga nije odnjeo vec ostavio kao ukras...
Uglavnom javim za koliko ce doci...
 

bjelivuk

Well-known member
Uredništvo foruma
Neka si riješio. Kako bilo, plastika sigurno nije pukla zato jer si zatvorio gepek, a još manje od toplih pogleda zavidnih. :) Kad bi se kladili, stavio bih novce na to da se netko "igrao" s brisačem. :)
 

NodiSa

RajvoSa
Brzinski odgovor da je brisac rijesen dan prije odmora...
U servisu gdje sam kupio auto, PSC Mobi, zamjenjen komplet zadnji brisac...
Citroenu kapa dole ;)
 
Na vrh