Otok Murter - Foto akcija

ccccxm

New member
Naravno, živeti se mora.
Da je bilo sreće i zdravog razuma ne bi falila niti jedna cigla u Vukovaru, Škabrnji, Dubrovniku...
Svim nevinim žrtvama koje su stradale neka Gospod Bog podari večni pokoj i laka im zemlja i da se ratno ludilo više NIKADA ne ponovi.
Vidimo se dogodine u Dalmaciji. :)
Naravno da se vidimo,nemoj me krivo shvatiti ipak ovaj forum posječuju mnogi mladi ljudi sa prostora bivše juge.Mi im moramo i naša je dužnost bez obzira što sam ja hrvat ili ti srbin,i što smo ovdje prema ljubavi što se tiče citroen vozila.Moramo poslati poruku Poštovanja prema svakom živom biću na zemlji jedino je to ispravno..
 

Zmix

New member
Naravno da se vidimo,nemoj me krivo shvatiti ipak ovaj forum posječuju mnogi mladi ljudi sa prostora bivše juge.Mi im moramo i naša je dužnost bez obzira što sam ja hrvat ili ti srbin,i što smo ovdje prema ljubavi što se tiče citroen vozila.Moramo poslati poruku Poštovanja prema svakom živom biću na zemlji jedino je to ispravno..
Druže, svaka ti čast. Uvek pogodiš "u sridu"! :cool:
 

ccccxm

New member
Druže, svaka ti čast. Uvek pogodiš "u sridu"! :cool:
Nego zatvorimo ovu temu .nikom nije laka,Sad če sniženja dolaze blagdani pa bi tribalo kupit koji dobri f aparat da iduče lito opet snimamo one prekrasne zalaze sunca.:):aplauz::prijatelj:
 

sasa45

New member
Naravno, živeti se mora.
Da je bilo sreće i zdravog razuma ne bi falila niti jedna cigla u Vukovaru, Škabrnji, Dubrovniku...
Svim nevinim žrtvama koje su stradale neka Gospod Bog podari večni pokoj i laka im zemlja i da se ratno ludilo više NIKADA ne ponovi.
Vidimo se dogodine u Dalmaciji. :)
:stovanje: Bravo Zmix.
Fotografije su predivne prosto opijaju dušu...
 

atomislav

New member
Naravno, živeti se mora.
Da je bilo sreće i zdravog razuma ne bi falila niti jedna cigla u Vukovaru, Škabrnji, Dubrovniku...
Svim nevinim žrtvama koje su stradale neka Gospod Bog podari večni pokoj i laka im zemlja i da se ratno ludilo više NIKADA ne ponovi.
Vidimo se dogodine u Dalmaciji. :)
:palac-gore:
 
Na vrh