Otišle dizne?

Fex

Member
Evo nova tema.... 2.0 Hdi, 42000 km. 2010.g.

Jučer bio u Ljubljani. Nakon servisa prva vožnja po autoputu. I skužim da mi oko 150 počne lagano trest volan. Jel moguće da je mehaničar kad je mijenjao stražnje pločice na servisu nije dobro namjestio kotače nazad? Ili nešto drugo? To mi se nikad prije nije dešavalo. I na 210 koliko sam ga najviše vozio po satu miran volan potpuno. Sad nakon servisa neš osjetim... Mislim da možda ne bi bilo loše otić do vulkanizera pa da ih odšerafi pa ponovo stavi pa da vidim hoće bit promjene kakve. Šta mislite?


I još mi se neki problemi pojavili. Možda je to povezano s ovom trešnjom. Trešnja se osjeti se lagano na volanu ali jel moguće da je to posljedica drugog problema:

Sad baš čitam na nekom stranom forumu. Slični simptomi kao na mom autu. U leru ponekad se auto lagano trese. To se samo ponekad dešava. I bez obzira na dodavanje gasa auto se lagano treska. I sad kad dajem malo oštriji gas u 2 ili 3 brzini iz nižih okretaja auto zaklepeće kao Golf dvojka. Onak resko zaklepeće, baš ružno se čuje ponekad. Èitam na tom forumu da može biti zamašnjak ili dizne. Jel ima netko ikakva saznanja? Trebale bi bit dizne navodno?
 

stipek

New member
Mislim da možda ne bi bilo loše otić do vulkanizera pa da ih odšerafi pa ponovo stavi pa da vidim hoće bit promjene kakve. Šta mislite?
da, ali neka ih prije toga balansira

moguce je da je jedan uteg ispao...
 

Fex

Member
U servisu kažu loše gorivo. Sa autom je sve u redu. Ovo šta je treslo na 150 su bile gume. Trebalo je balansirat... Bilo bi glupo da je na 42000 km išta otišlo. Eto da znate...
 

linkres

New member
U servisu kažu loše gorivo. Sa autom je sve u redu. Ovo šta je treslo na 150 su bile gume. Trebalo je balansirat... Bilo bi glupo da je na 42000 km išta otišlo. Eto da znate...
Odlično, važno da nije niš ozbiljnije.:palac-gore:
 

Konrad

New member
U servisu kažu loše gorivo. Sa autom je sve u redu. Ovo šta je treslo na 150 su bile gume. Trebalo je balansirat... Bilo bi glupo da je na 42000 km išta otišlo. Eto da znate...
danas nista nije glupo ;)
 
Na vrh