• Obavezno pročitati - Pravila oglasnika 


    - Oglas se otvara kao zasebna tema.

    - Naslov teme zbog preglednosti i jasnoće mora biti deskriptivan, npr. u obliku P: Citroen C4, 1.6 HDi, 2005. ili K: kompresor klime za Xantiju 1.9 ili P: elektromotor podizača stakala za Saxo. Naslov ne smije izgledati P: dijelove ili samo Prodajem.
    Oglasi bez pravilnog naslova uklonit će se bez upozorenja.

    - Oglas mora obavezno sadržavati informacije o automobilu (godinu, kilometražu, vrstu motora te ostale bitne značajke) i obavezno fotografiju oglašavanog vozila. Oglasi bez fotografije obrisat će se bez upozorenja.

    - Stavljanje linkova (poveznica) na druge stranice (npr. internetske oglasnike) u sadržaj oglasa nije dopušteno. Oglasi koji sadrže linkove na druge stranice uklonit će se bez upozorenja. Od ove odredbe izuzima se jedino revijalna tema naziva "Citroeni u oglasima".

    - Prodavač, odnosno Kupac mora naglasiti kakav način komunikacije želi, bilo da je riječ o e-mailu, telefonu ili putem PP-a (Privatnih Poruka). Vodite računa o izboru komunikacije. Npr. ako mislite da nećete moći pristupiti forumu, odnosno internetu tjedan ili više dana nemojte navesti PP, odnosno e-mail kao željeno sredstvo komunikacije.

    - Nakon ispunjenja ponude ili potražnje dužni ste o tome izvijestiti u sklopu teme ostale članove kako se oglas više ne bi povlačio, a uredništvo foruma moglo zatvoriti oglas.

    - Oglašavanje u kategoriji foruma Citroën oglasnik rezervirano je isključivo za članove foruma, odnosno fizičke osobe. - Zabranjeno je direktno reklamiranje tvrtki ili bilo koji drugi oblik marketinga bez prethodne dozvole vodstva foruma.

    - Oglašavanje ponude i potražnje Citroën® vozila, rezervnih i drugih dijelova, objavljujte isključivo unutar kategorije Citroën oglasnik u pripadajuće forume, a ovisno o tome radi li se o ponudi ili potražnji vozila, odnosno rezervnih dijelova.

    - Sadržaj svih oglasa isključiva je odgovornost osobe od koje je takav sadržaj potekao. Vlasnici i uredništvo foruma ne daju nikakva jamstva glede točnosti, potpunosti ili autentičnosti sadržaja oglasa niti snose bilo kakvu odgovornost zbog sadržaja oglasa.

Kupujem Original xenon farove

Milosh

Test
Već sam mu danas rekao da ces ga sutra nazvati, pa zato nazovi pa lijepo objasni kakva je situacija i da ne možeš tako brzo doći.

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

Milosh

Test
Jesu konektori za xenon i halogen farove različiti?
Time will tell... :D

Najlakše ti je provjeriti tako da provjeriš da li je na tvojim kablovima od farova nešto petljano (nastavljanje kablova radi spajanja drugih konektora).

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

Cutac

Prèkaroš
Je, na konektoru ima izolirka, izlaze dva kabela i idu u far(bušen je).
Znači 99% da je konektor tvornički, a opet me kopka :D
 

Milosh

Test
Je, na konektoru ima izolirka, izlaze dva kabela i idu u far(bušen je).
Znači 99% da je konektor tvornički, a opet me kopka :D
Ništa, poslacu ti semu spajanja i jednih i drugih farova pa odstampaj da imaš uz sebe. To nije problem ako ih samo kupuješ, ali jeste ako budete mijenjali tvoje za njegove (a svakako pitaj za zamjenu uz doplatu).

Sent from my Ei-Nis E1 - using buggy and annoying Tapatalk
 

Cutac

Prèkaroš
Moze, hvala :)

Pala mi je na pamet zamjena, ali mislim da ne mogu samo tako ustekati nove. Bar ne dok imam misterioznu crnu zicu koja ide u farove :D
A i nemam perace, da me ne bi negdje zaustavili.
 

Cutac

Prèkaroš
Da, ali mozda na se granici netko zakaci za to.
Budem samo uzeo, dovezao i onda proucavao sto i kako.
Nisam uspio na citroen.service naci nista da mi pomogne sa spajanjem. Ne znam jel sve ide na taj veliki konektor ili jos treba nekih kabela.

Biti ce zanimljivo, svakako, pogotovo ako su neku instalaciju maknuli :(
 

Milosh

Test
Hvala, ne hvala, dosta su mi britanski farovi iz Bosne
Ako ćemo pravo, trebao si se prvo raspitati oko farova i tražiti VIN auta pa vidjeti odakle je, ako je već takva situacija sa sjenilom (u šta ni dalje ne vjerujem :grin: ).

A dobro, neko će uzeti BSI za 400 a neko za 4400 kn. :whistling:
 

Milosh

Test
Hahaha, da, švercera tražiti povijest robe, kako da ne.
Rekao bi da je sa njegovog kojem je prvi vlasnik i koji je vožen dvaput godišnje, obadva puta svjetla ugašena.
To što pišeš je smiješno. Nije to švercer kožnih jakni na buvljaku već čovjek koji ima ime, prezime i registrovanu firmu, i o kojem ti sutra možeš pričati pozitivno ili negativno, zavisno od iskustva. Do sad sam od vlasnika otpada bez problema dobio ogroman broj slika, brojeva šasije i drugih detalja o autima koje ih vjerovatno niko drugi ne pita. Ako normalno pristupas nekome u 99% slučajeva ćeš dobiti iskren i korektan odgovar, samo treba biti ljubazan i pitati. Evo nekidan sam slao poruke čovjeku u Grude da mi pošalje slike nekih tastera u unutrašnjosti auta i čovjek istog trena poslao tri slike. Danas sam ga zamolio da mi uslika VIN a on kaže da je na putu i da će sutra uslikati.
 

Cutac

Prèkaroš
Milosh, to je istina ako posluješ sa poštenim čovjekom, ali većina takvih gleda na svoju guzicu, samo da proda i da te se riješi.
Zato ja ne volim kupovati rabljeno, pogotovo dijelove.
 

Brruno

Well-known member
Skines airbag,skinea tipke,stavis druge,vratis airbag. Naravno kleme s akumulatora skines i cekas bar 15 minuta. Treba ti torx cini mi se ne sjecam se broja
 

Milosh

Test
Sto se Gruda tice,postoji li sansa da se salje u HR?
Ne znam, možda i postoji neki način. Možda bi bili voljni poslati i poštom. Ništa ne košta nazvati pa pitati, nikad ne znaš. Šta te konkretno zanima?

Milosh kakvi tasteri se mogu mijenjat?
Kao što Brruno reče, mogu sve, a ja sam tražio sliku tastera lijevo i desno od volana (zanimalo me da li ima tastere za paljenje led ambi osvjetljenja).

Skines airbag,skinea tipke,stavis druge,vratis airbag.
Da, tako je jednostavno ako mijenjaš onaj cijeli modul na kome su sve tipke na volanu, ali to nije tako jeftino. Taj modul je inače nezgodno rastaviti da se izvade pojedinačne tipke.
 
Na vrh