Ogrebotina ključem

Nono

Èlan
Kad gledaš ni ne isplati se sekirat i brže bolje ići to popravljat,onako ili ovako te svaki dan netko na parkingu klepne s vratima ,štrajfa ili opet negdje namjerno ili slućajno ogrebe i za nekolko godina auto ima toga kolko hoćeš.Kada ga prodaješ,bolje da kupac vidi kakav je auto,nego da je sve polakirano,kak ćeš dokazat da ga nisi skršio,nego si ga farbao samo zato jer ti je išlo na živce gledati zgreban i ščvrkan auto.
Ako ti auto nije zadovoljstvo nego samo obično prijevozno sredstvo onda se možda možeš voziti u razgrebanom autu. Ja ne mogu, takve stvari moram popraviti na neki način. Makar malo ispolirati. Isto tako, ne znam kome možeš takav auto prodati. Jer ako ima više vidljivih nedostataka, što je tek s onima koji se ne vide izvana? Sigurno se može bolje prodati dobro održavan auto. Normalno, sve ovisi od slučaja do slučaja. Ako imaš na haubi tri točkice od kamenčića nećeš ići odmah farbati haubu.

Ja čekam ljepše vrijeme da popravil korektorom
Ako pod korektorom misliš da onaj lak koji kupiš u Citroenu za cca 80-100 kn (flašica boje + flašica prozirnog laka) onda me baš zanima koliko je to učinkovito.
 

linkres

New member
Ako ti auto nije zadovoljstvo nego samo obično prijevozno sredstvo onda se možda možeš voziti u razgrebanom autu. Ja ne mogu, takve stvari moram popraviti na neki način. Makar malo ispolirati. Isto tako, ne znam kome možeš takav auto prodati. Jer ako ima više vidljivih nedostataka, što je tek s onima koji se ne vide izvana? Sigurno se može bolje prodati dobro održavan auto. Normalno, sve ovisi od slučaja do slučaja. Ako imaš na haubi tri točkice od kamenčića nećeš ići odmah farbati haubu.



Ako pod korektorom misliš da onaj lak koji kupiš u Citroenu za cca 80-100 kn (flašica boje + flašica prozirnog laka) onda me baš zanima koliko je to učinkovito.
Da baš na to, ja popravljao na retrovizoru cca. 1cm kvadratni i super ispalo.
 

deda

New member
Nema šanse da bi se dvoumio između ofarbanog i izgrebanog auta,ovako bar vidim kakav je,a pofarban neznaš zašto.
 

Nono

Èlan
Nema šanse da bi se dvoumio između ofarbanog i izgrebanog auta,ovako bar vidim kakav je,a pofarban neznaš zašto.
Pa da, uzmeš izgrebani i tražiš da smanji cijenu za par stotina erura jer nije pofarban. :grin:
 

Blackking

Kralj
Eh eh.. ti smradovi s kljućevima, no meni se dogodila još gora stvar, najme na parkingu netko pametan je izlazio sa svojim N.N. vozilom crvene boje .. i zakačio je moj desni prednji kraj .. blatobrana i branika... ostavio crvenu crtu i ogrebotinu uzduž obadva elementa .... malo je skinut lak vidi se bijela temeljna boja .. no nije strašno.. skoro se niti ne primjeti ... no problem je što tu Crvenu nikako nemogu skinuti ... ima ko kakvih ideja? ...
 
Na vrh