Novi URL za service.citroen.com

damvid

New member
Problem sa pristupom Service Box-u

Pozdrav,

u zadnje vrijeme nisam u mogucnosti pristupiti Service Boxu (service.citroen.com) uz javljanje sljedeće greške:

yvasd970 - cell01/clusters/oin01Ind_gp oin01Ind_gp//users/int00/data/oin00_01.profile

Da li netko ima sličnih iskustava?

Thanks.
lp
d
 

damvid

New member
Na kojem browseru? Jezik hrvatski?

a nekad i dobijem ovu pruku na pocetku:

Votre pays de connexion n'est pas celui configuré, veuillez contacter votre administrateur ( [email protected] )

Kontaktirao sam navedeni mail, ali nije bilo odgovora....
 
Posljednje uređivanje:

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Chrome, na svim jezicima šljaka koliko vidim. Probaj se spojit preko drugog računala... ako neće, napravi novi račun.
 

sir.Oliver

Well-known member
Ivane , jel tebi to ide ? meni nešto na francuskom ispisuje ... mislim da je nešto oko logovanja . i ne pušta me dalje , još uvijek .....:(
 

sir.Oliver

Well-known member
bih ja Ivane , ali traži mi podatke o firmi .... ID sa poreznog , i još neke podatke , ali ja nemam firmu. kada stavim fizička osoba , ispiše da je to nemoguće ....
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
bih ja Ivane , ali traži mi podatke o firmi .... ID sa poreznog , i još neke podatke , ali ja nemam firmu. kada stavim fizička osoba , ispiše da je to nemoguće ....
Ne moraju biti pravi podatci za besplatan dio stranice, samo u slučaju plaćanja dodatnog sadržaja.
 

akiramar

Active member
service.citroen.com

Je li service.citroen.com svima izbacio uvid u cijene ili samo meni?
Do prije par tjedana sam mogao vidjeti cijene bez problema, unazad par dana više nema cijena....
 
Na vrh