Novi displej pitanje?

Bojan84

New member
Umesto starog displeja ubacio sam novi tip c, sada imam opcije da vidim podatke sa trip kompjutera, da li neko zna sta da pritisnem a da vidim podatke pod 1 i 2? C5 X7 2008 radio uredjaj je RD4. Slika je u nastavku na linku

 

Cv3b4

New member
Sry što ne odgovaram na poruku ali me zanima gdje mogu nabaviti i kako se mijenja display? Moj je od 2008 i slabo mi radi pa bi ga trebao zamijeniti
 

Bojan84

New member
Na rucici menjaca??? Mislis na rucici brisaca.
Kada pritisnem dugme na rucici brisaca izadje skroz odatle i prikaze npr radio stanicu.

Displej sam kupio u Srbiji preko sajta kupujemprodajem, nov je po ceni od 70 eura. Ne menja se tesko, skine se platika sa izduvima ventilacije i sa nje skine displej.
 

Cv3b4

New member
Ekipa,

još nitko nije odgovorio na moje pitanje...

Možda netko zna koji je part number ili neki takav podatak da mogu pregledati na netu...
Tko ima pristup u citroenov ovlašteni katalog mogao bi znati :)

Hvala unaprijed!
 

Cutac

Prèkaroš
Evo šta ja dobijem kad odem u C5 generalno. Iskreno ne znam kako možeš odabrati ekran, a bome nemam namjeru sve ove proučiti što jesu :D
 

Cv3b4

New member
Ne mogu se registrirati ali sam sve vidio na slici....Zahvaljujem!

Ustvari sam našao da ih ima u BIH preko olx.ba i to novi za 80ak eura...čak se može poslati poštom u HR za razumnu cijenu...
Ako netko treba broj nek se javi...

Moj još donekle radi pa mi se ne da trošit pare ali ću razmisliti da ga mijenjam
 
Na vrh