Novi C4 - cijene, oprema i akcije

Darac

New member
mislim da sam vidio tvoj citrač u zaprešiću, ako se ne varam zna biti parkiran iza oš lj. gaja. Predobra boja, razmišljam o toj boji, mada žena opasno navaljuje na tu smeđu hickory
Je, to je vjerojatno moj. Ako vidiš fluid sivi na Zanzibaru, velika je šansa da je i to moj, toliko su rijetki. :grin:
Kupi hickory, želim zadržati ekskluzivnost. ;)
Al, za ozbiljno, boja je odlična: lijepo izgleda i super je zahvalna za održavanje. Jedini problem mi je kaj mi je neki kreten povukao ključem 15-ak cm štraftu kod zadnjeg desnog svijetla, a Citroen ne radi one male korektore u toj boji. Za sada sam pustio, ali ako ću htjet lakirat morat ću u lakiraonu.

iskreno,:hmmm::hmmm: nekad mi ta smeđa izgleda odlično a nekad bez veze
Da, ostavlja poprilično različit dojam ako ju gledaš po lijepom vremenu ili po tmurnom. Ja sam razmišljao o onaj zlatnoj kad sam kupovao, ali ista stvar kao i hickory: na suncu izgleda odlično, ali po tmurnom vremenu je obična bež.
 
Sta su ti rekli za montazu, gume su 16''?
nisam ih pitao ništa u vezi montaže(na što konkretno misliš),jedino sam se raspitivao za čelične felge. Navodno je cijena cca 500,00 kn što je po meni malo previše,s obzirom da alu možeš kupiti već od 100 eura. Pa sam odlučio da kada dođe auto uzmem neke rabljene za preko zime. Ima na Njuškalu od 200 do 300 kn.
 

purdashian

Glassmaker
nisam ih pitao ništa u vezi montaže(na što konkretno misliš),jedino sam se raspitivao za čelične felge. Navodno je cijena cca 500,00 kn što je po meni malo previše,s obzirom da alu možeš kupiti već od 100 eura. Pa sam odlučio da kada dođe auto uzmem neke rabljene za preko zime. Ima na Njuškalu od 200 do 300 kn.
Cijena celicne felge 16'' je 428kn + PDV (orginal orginala :whistling:) ima u SLO nekakva akcija po 54 evra do 31.12 u citroenovim servisima. U svezi montaze pitam zato jer kad sam ja kupovao auto receno mi je montaza novih guma (dakle ovih u akciji) je besplatna, a kad sam dosao po iste i na montazu uredno si naplatili 250 kn. :confused:
 
Cijena celicne felge 16'' je 428kn + PDV (orginal orginala :whistling:) ima u SLO nekakva akcija po 54 evra do 31.12 u citroenovim servisima. U svezi montaze pitam zato jer kad sam ja kupovao auto receno mi je montaza novih guma (dakle ovih u akciji) je besplatna, a kad sam dosao po iste i na montazu uredno si naplatili 250 kn. :confused:
Kako sam rekao,cca 500 kn. Po meni puno,a još više za montažu...Kada dođe auto pokupim auto i gume i odem na montažu kod prijatelja vulkanizera. :)
 
Na vrh