Novi C4 - cijene, oprema i akcije

RaneZ

New member
Ranez, dali mi hočeš reći kolika je bila cijena ?:)
Mislim da oko 125k sa automatskom klimom. Crni. Bit ce za 2 tjedna kod njih. Skoro sam ga uzeo, ali sam se ipak odlucio za 1.6hdi 110. Tako da cekam osmi mjesec ;)

Ovaj kojeg sam narucio, ponuda je 132k kuna.
 

radojkta

Member
To ti je da su ti svjetla po noći upaljena neko vrijeme kad već ugasiš motor da te otprate kući(vrijeme koliko da su ti upaljena namjestiš sam u postavkama)
Sretno!!!!
 

Zdravac

New member
naručio sam novi C4 Medveščak sa full opremom,zaboravio pitati trgovca pa pomozite,što je funkcija "follow me home"?
To ti je, kolega, funkcija kada odeš do kafića s njim, popiješ čašicu više i ne smiješ više sjedati za volan, samo mu zazviždiš, i on te slijedi doma (naravno, po cesti a ne po kanalima!!! :hmmm:
ROFL

Šalu na stranu, to ti je funkcija (bar mislim) da kad izađeš van, još neko vrijeme gore svjetla, ona ispod bočnih retrovizora, kako bi vidio u mraku. (neka me kolege isprave ako griješim)
 
To ti je, kolega, funkcija kada odeš do kafića s njim, popiješ čašicu više i ne smiješ više sjedati za volan, samo mu zazviždiš, i on te slijedi doma (naravno, po cesti a ne po kanalima!!! :hmmm:
ROFL

Šalu na stranu, to ti je funkcija (bar mislim) da kad izađeš van, još neko vrijeme gore svjetla, ona ispod bočnih retrovizora, kako bi vidio u mraku. (neka me kolege isprave ako griješim)
:) hvala...a ja mislio da ide samnom kući
 

rodzonis

New member
molim mišljenje pri ponudi već nategnutoj s moje strane. Znam da nemaju previše prostora za aute koje naručuju poput moga ali ako netkoi ima sl siuaciju molim odgovor. "seduction, paket city, automat. klima, metalic i krovni nosaći, 123 tk, hv

hdi 112ks:whistling:
 
Posljednje uređivanje:

liberty

Well-known member
molim mišljenje pri ponudi već nategnutoj s moje strane. Znam da nemaju previše prostora za aute koje naručuju poput moga ali ako netkoi ima sl siuaciju molim odgovor. "seduction, paket city, automat. klima, metalic i krovni nosaći, 123 tk, hv

hdi 112ks:whistling:
super cijena a još bolja mašina:cool:
 

liberty

Well-known member
gle
nemaš se šta prepadati
ako nešto i ode - tu je garancija
nemoj misliti da platiš nekog drugog proizvođača za slično opremljen auto 10 ili 50% skuplje da bi bilo drukčije

je, nije citroen savršen, ali da li bi bolje prošao s pugom, renoom, fordom ili vw-om...........nemam pojma...tu treba imati i malo sreće

a i još jedna stvar - preosjetljivi smo na te aute, sve nešto sluškujemo, pipamo, provjeravamo, bojimo se kvarova jer za to izdvajamo 100 ili više tisuća kuna. ako na to gledaš kao na proizvod koji će trajati samo neko vrijeme i nije pod staklenim zvonom i ne isplati se vikati na ženu jer je sjebala felgu penjući se na rinzol onda shvatiš da je život lijep i da ćeš ionako kroz par godina ili desetljeće ako baš želiš ili moraš promijeniti raj citroenell i kupiti si nešto drugo......................................UŽIVAJ;)
 

rodzonis

New member
Najgore je ako se desi kronični problemi, mada kako si i rekao to se bilo kojem proizvođaču može desiti. Služim se na poslu službenim vozilima i do 50-tak tisuća eura pa ih vozim na popravke. Bilo je na forumu par slučajeva da od problema koje su imali nisu znali kojim redosljedom ih uklanjati, no kako god ja ću uzeti auto, pa ćemo vidjeti. Èekam da vidim Linićeve ideje oko trošarina poslije 1.1.2013, pa ću odlučiti, uglavnom pozz Puli, rt-kamenjaku(čarobnom) i safari baru.
 
Posljednje uređivanje:

Darac

New member
imaš sada slično na citroenprilika.hr stranici, moj C4 bijeli HDI92, adriatic, pan. krov i aut. kl. u 8. mj. koštao 123.900 kn
Od 20 C4, čak 13 ih je smeđa hickory! Jel to UPS naručio pa odustao? :)
NIje loša boja, ali stvarno čudno da ih toliko imaju.
Kad sam ja kupovao, sve osim bijelog, crnog i crvenog se moralo naručivati.
 

Darac

New member
Najgore je ako se desi kronični problemi, mada kako si i rekao to se bilo kojem proizvođaču može desiti. Služim se na poslu službenmim vozilima i do 50-tak tisće eura pa ih vozim na popravke. Bilo je na forumu par slučajeva da od problema koje su imali nisu znali kojim redosljedom ih uklanjati, no kako god ja ću uzeti auto, pa ćemo vidjeti. Èekam da vidim Linićeve ideje oko trošarina poslije 1.1.2013, pa ću odlučiti, uglavnom pozz Puli, rt-kamenjaku(čarobnom) i safari baru.
Ja sam u 7 mjeseci prošao 13000 i samo tankam i vozim. Zasad sve 5. Motor fantastičan. Fino vuče, elastičan, malo troši. Sad čekam prve zimske radosti. ;)
 

rodzonis

New member
Ja sam u 7 mjeseci prošao 13000 i samo tankam i vozim. Zasad sve 5. Motor fantastičan. Fino vuče, elastičan, malo troši. Sad čekam prve zimske radosti. ;)
mislim da sam vidio tvoj citrač u zaprešiću, ako se ne varam zna biti parkiran iza oš lj. gaja. Predobra boja, razmišljam o toj boji, mada žena opasno navaljuje na tu smeđu hickory
 

liberty

Well-known member
mislim da sam vidio tvoj citrač u zaprešiću, ako se ne varam zna biti parkiran iza oš lj. gaja. Predobra boja, razmišljam o toj boji, mada žena opasno navaljuje na tu smeđu hickory
meni je isto ta ledeno zelena boja najljepša
hickory mi je malo pretamna
 
Na vrh