Nova Prednja Sjedala

track

Active member
Koje opcije imam ako zelim ubaciti drugacija prednja sjedala? Npr, zelim neka udobnija iz nekog drugog auta (Citroena ili druge marke). Jel ovo jednostavan zahvat il ima komplikacija?

Jel ima lista "odgovarajucih" sjedala ili se sve moze (ne znam jel sustav pricvrscivanja standardan) namontirati?
 

track

Active member
Jel postoji negdi lista sjedala koje mogu samo namontirat na postojece nosace bez ikakvih preinaka? Mozda ako svi Citroeni koriste iste nosace npr.?

Edit: Ok, lista vjerojatno nema al jel mogu negdi trazit auta sa istim dimenzijama nosaca pa da znam na cemu sam? Jesu dimenzije nosaca jedine stvari koje moram gledat ili ima jos?
 

sir.Oliver

Well-known member
pa , nosači su najmanji problem .... tu je još i mogućnost podešavanja ( visina . ručno ili automatski , grijači , air bag u naslonu , ..... )nosače možeš preraditi , ili montirati sa originalnog sjedišta .....
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
PSA auti imaju naviku dijeliti brdo toga... pa idem pretpostavkom da je isto i kod siceva. Trebao biš provjeriti konektore od airbaga, nosače i dimenzije samih siceva (ako stanu).

Nego, što su takav problem ti sicevi?

Nekako mi se čini da bi udobnija mogla biti samo iz C5ice, C4p eventualno
 

track

Active member
Nego, što su takav problem ti sicevi?
Pa nisu mi problem al eto palo mi na pamet ako bi uletilo tako neka iz C5 da ih namontiran. :)
Iako se dvoumim na sta bi to licilo, da ne ispadne seljo-beljo tunning.

Edit: Mogu i prijedlozi iz kojih auta da uzmem u razmatranje? :D
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Pa što se izgleda i držanja tiče, meni bi bila najzanimljiviji sicevi iz DS3 ili Pug 208. Dosta su profilirana, udobna i lijepa, bar meni. I znaš da će stat 100%, slični su auti.
 

track

Active member
Pa što se izgleda i držanja tiče, meni bi bila najzanimljiviji sicevi iz DS3 ili Pug 208. Dosta su profilirana, udobna i lijepa, bar meni. I znaš da će stat 100%, slični su auti.
Jbt DS3 mi uopce nije na pamet pao. :eek:
Koliko bi kostala dva sjedala za kupit iz DS3/DS4/DS5 jel se moze saznat? :)
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Najbolje ti je viditi na nekom otpadu. Na njuški su dva karambola, potraži, zovi, javi što saznaš ;)
 
Na vrh