Nisu Citroëni, ali su zanimljivi

Ax boy

Well-known member
Komšija 😮😮😡😡. Pokazo bih ti ja svoj Pug 308. Brzo bi promijenio mišljenje. 💕💕
Tvoja izreka važi za krampwagen ili bmw(bosansko motorno wozilo). Molim lijepo. PSA grupacija se treba držat skupa. Nije dosta što nas pljuju švabski fanovi 😢😵 već sad i između sebe se moramo j... t 😑😑😑
Čekaj samo da ti Ax boy vidi to....😂😂
Ax boy vidio to, bez brige . Rođeni snajperist sam. Došo mi je Gudelj na Peugeot nišan 🤣🤣. Dobit će svoje... 😀 😀 😀
 

zdeslav1967

šofer
Donator foruma
Chirs Harris ima svoj kanal, kog zanima. I novi video danas.


Prva rasprodaja kolekcije 2022. na Collecting Cars predstavlja izvanredan sklop modernih klasičnih Renaulta. Svi ovi automobili su prethodno bili dio Renault UK baštine, koju je naknadno nabavio trgovac, a sada se nude entuzijastima diljem svijeta.

Chris nas detaljno vodi kroz svaki automobil i može odabrati nekoliko za vožnju!

Svi ovi Renaulti sada su uživo na Sakupljanju automobila i prodaju se najvišoj ponudi BEZ REZERVE!

 

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Kaže Reed, za električni Ferrari koji vozi u tišini, "ovo je zvuk progresa". Prije deset godina bih popušio all the way, ali što sam stariji, sve teže gutam sranja. Ja bih prije rekao da je to zvuk konformizma. Ja da imam novaca za Ferrarija, onda hoću V12, onda hoću da se trese i nebo i zemlja kad dam gas, i da tutnji još sve po minute iza mene i kad nestanem iz vidokruga. Ako hoću je*enu mašinu za prati robu koja vrti u tišini i "zvuk progresa" kupit ću Gorenje u Elipsu.

 
Posljednje uređivanje:

sfx7

Member
A šta će drugo reći? Jedine recenzije u kojima koliko toliko možeš pronaći istinite dojmove su one rabljenih auta, što starijih to bolje.

Recenzije novih se rade na principu "koliko para, toliko pohvale" te više manje zvuče kao da odeš u salon i slušaš prodavača koji ti se trudi uvalit auto. Ponekad nađu neku manu kako bi se činili realni, ali i stvarnosti će ti i najveći krš predstaviti kao nešto vrijedno kupnje.
 

MacSlavko

Well-known member
Donator foruma
Zna li netko ima li PuG 308 2014 ugrađen ali sw onemogućen GPS ili baš hardwareski nema GPS? Uređaj SMEG5.4.B.R8
Neki SMEGovi, neovisno o verziji softwera, doista nemaju ugrađenu navigaciju i to je namjeran hardwerski "nedostatak" kojim je proizvođač nudio naoko isti, a zapravo različit uređaj u različitim paketima opreme, odn. navigaciju uz nadoplatu...

I danas je u PSA grupaciji prisutna ista stvar, ali su dva različita (za korisnika naoko ista) uređaja; Boshov RCC nema navigaciju (osim kad priključiš smartphone pa ga putem AndroidAuto ili CarPlay app zrcališ na touchscreen u autu i onda koristiš Google Maps, Waze ili nešto treće), dok Continentalov NAC ima ugrađen GPS modul i navigaciju koju možeš koristiti i bez spojenog smartphona. Naravno, NAC podržava i MirrorScreen pa se spomenute aplikacije mogu koristiti i na njemu.

Da stvar bude malo više zbunjujuća, noviji RCC uređaji imaju i plavi priključak za GPS antenu (stariji iz 2016-17 nema), pa je možda i GPS chip prisutan unutra ali ne znam detalje (je li on hw i sw sposoban za neovisnu navigaciju ili je ona hw prisutna, a sw onemogućena - osim uz doplatu itd.)...
 

Prilozi

Posljednje uređivanje:

Tanaja

"Max. utegnut za vozit"
Jedine recenzije u kojima koliko toliko možeš pronaći istinite dojmove su one rabljenih auta, što starijih to bolje.
Nisam baš toliko na to ciljao, koliko na panegirike elektrizaciji. Ona možda ima smisla u nekom mini autiću za grad, ali u bijesnoj pili od 300.000€ baš i ne. Hoću reći, meni, jel kad bi ima šoldi, puno manje bitno da mi stigne za 0,8 sekundi do stotke. Pola gušta takvog auta je zvuk motora, a ne u tišini i ekonomičnosti da jurim pistom 320kmh. :)
 

Franz

Well-known member
A nastavi li se i naša marka dizajnerski razvijati u smjeru kojim je započela u zadnjih par godina, ovako nekako mogu zamisliti C4 VI ili C3 AC za nekih 20-ak godina. Samo naravno uvijek na istoj platformi
U neku ruku i sličan koncept.
Prvi put vidim, pa sam išao istražiti. Ovo je ukratko neka džipčuga od 200.000$ na platofmi Wranglera. Za usporedbu, Wrangler u HR košta oko 80.000$ :)

https://en.wikipedia.org/wiki/Rezvani_Tank
 
Na vrh