Niže opruge za C3

Zix

Active member
Posle kraha sa oprugama kupljen je par Monroe amortizera za 35e(kom) sa garancijom isto tako su i stabilizatori 6e(kom) i solje 30e(kom) Monroe dok su opruge Killen 25e(kom).
Iskren da budem zadovoljan sam.
Poz
 

Krky

Lakerski profesionalac
Baš gledam TUNING SHOP AUTOPROCENTAR Varaždin ima za Citroen C3 spuštanje 35-40mm 667kn cijena kn/set opruga FK Automotive, oni daju i na rate karticama..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Krkan kakav je, bacio bubu u uho sa odličnom cijenom za FK komplet opruge za C3, 667kn.
A ja kakav jesam, prošnjofam dalje po netu i nađem ih na 82% popusta, tj za 20€ (dvadeset) :angel:. Duplo manje nego što sam natankao maloprije.

Kvaka uvijek ima, dostava do HR je 30€, do SLO 15€ (preko 299€ besplatno). No i sa dostavom do HR je prejeftino :D
Na sto muka sam... tj. nisam, ovo ću uzet sigurno.

Nego, još me nešto muči... piše da su od 02' na dalje. Je pašu opruge sa modela prije i poslije redizajna?
 

Krky

Lakerski profesionalac
Moraju pasar, iste su..
I ja bi uzel jedan komplet :D
Trebali bi se dogovorit i zajedno naručit..
Daj neki link toga..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
CITRAÆE U POD!

Isto razmišljamo... da nas se troje nađe, oko 30€ ispadne set opruga. Ili ću ih ''uvest'' brdo pa stavim na njušku 40€ komad :D

Evo link na stranicu, direktno od proizvođača.

Nisam baš planirao s nižim oprugama krenut u ovogodišnje ulaganje u Citraća, ali ovo se ne propušta.
 

Krky

Lakerski profesionalac
Pa to je stvarno smešna cijena :D:D
Daj da još nekog nađemo pa 3 kompleta naručimo..
Nemrem najt di imaju trgovine po EU?
Vjerojatno samo po DE..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Neznam... fizičke trgovine me ne interesiraju :D
Moram vidit što imaju još od autodijelova, mene čeka svakakvog ulaganja... ako pređem 299€ u igri mi je i Slovenija.
 

Franzg

New member
za autoprocentar ove opruge za 667 sam ja bio zvao i pito, pa mi je lik reko da su to neke probne kaj nisu u sustavu njihovom (dakle dobili su ih kao za probu i to samo jedne pa zato kao prodaju na 50% i poslali bi mi to kao a ja da uplatim keš bez računa i to, al nisam htio to jer nije mi preuvjerljivo djelovo čovjek a i tvrdio je da idu na sve c3 iz te godine a mislim da su drukčije za dizele i benzince...)

ovo na stranici se čudo čini, kak bi to cool bilo da smo svi 3 spušteni :cool:
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Hmmmm... a dobro, i ako zahebem 50€ neću propast. Al sve mi se čini da neću samo opruge naručivat :D
 

Krky

Lakerski profesionalac
Mene još uvjek zanimaju :D
Od dizla i benzinca su iste opruge, jedino kaj su od dizla malo tvrđe, u tvorničkoj izvedbi, imaju one oznake po sebi u bojama..
Primjer, meni bi bio moj hdi sa oprugama od benzinca za oko 1cm niži od benzinca..
Tak i sa ovim univerzalnima, ako si iste stavimo, moj hdi bude neprimjetno niži, jer mu je prednji kraj neprimjetno teži..:D
Nisam skužil, di u SL ima tih kračih opruga? Ja sam skoro svaki drugi tjedan u SL..
Meni osobno bolje odgovara osobno preuzimanje, bilo to u SL ili DE..
Imam stalno nekog ko ide iz DE prema naman, tak da bi mi ih mogel pokupiti..
 

ivan222

Well-known member
Uredništvo foruma
Donator foruma
Ma Slo spomonjem jer je duplo jeftinija dostava tamo, a preko 299€ je besplatna. Po DE je dostava 5€, a besplatna preko 199€.

Nešto me počele gewinde mamit :D
 

Franzg

New member
Nešto me počele gewinde mamit
to je idealno haha, ali kaj ne da je tu najjeftinija opcija par tisucica kn :D

tj. sad vidim da na ovoj stranici nude gewinde za 200e??:whistling::shock:
ak to uzmes javi kakve su :twisted:
 
Na vrh